1
Artykuły

Jak możemy pomóc

W AVENT wyznajemy zasadę, że nawet najdrobniejszy szczegół może mieć ogromne znaczenie. Dlatego w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie niemowląt i ich matek doskonalimy każdy najmniejszy element naszych produktów – np. projektując smoczki do butelek tak, by jak najbardziej przypominały kobiecą pierś i ułatwiały karmienie.

 

Naszemu przywiązaniu do detali zawdzięczamy pozycję lidera w segmencie produktów dla dzieci i rodziców. Od 1984 roku projektujemy i wytwarzamy inspirowane naturą produkty, które opracowujemy w oparciu o szeroko zakrojone badania naukowe i kliniczne oraz uwagi i opinie matek takich jak Ty.

 

A oto przykłady zastosowania naszej filozofii w praktyce.

Smoczki przypominające kształtem pierś stosowane w naszych butelkach z serii Natural są znakomitym rozwiązaniem dla matek, które planują karmić piersią – znany dziecku kształt i faktura smoczka ułatwiają łączenie karmienia piersią i butelką.

 

Unikalna konstrukcja laktatorów AVENT umożliwia odciąganie pokarmu w wygodnej pozycji bez konieczności pochylania się. Dobrze wiemy, że uczucie komfortu i odprężenia ma istotne znaczenie dla wypływu mleka.

 

Nasze smoczki są dostępne w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach, aby zaspokoić potrzeby każdego dziecka: od smoczków dla noworodków w rozmiarze odpowiednim dla maleńkiej buzi, aż po smoczki, które świecą w ciemności, dla starszych niemowląt, dzięki czemu dziecko może samodzielnie znaleźć swój smoczek i ponownie zasnąć.

 

Należy pamiętać, że informacje zawarte w artykule mają wyłącznie charakter ogólny i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Jeśli u Ciebie, członka Twojej rodziny lub Twojego dziecka występują nasilone lub utrzymujące się objawy lub schorzenia, bądź jeśli zachodzi potrzeba zasięgnięcia konkretnej porady lekarskiej, skorzystaj z pomocy medycznej. Philips AVENT nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z wykorzystania informacji zamieszczonych na niniejszej witrynie internetowej.