1
Artykuły

Łatwa sterylizacja poza domem

Woreczki do sterylizacji AVENT

Okienko kontrolne


Woreczki posiadają okienko z przejrzystego tworzywa, które umożliwia sprawdzenie czy części butelek lub innych sprzętów są ułożone w sposób zapewniający optymalną skuteczność sterylizacji.

5 woreczków do sterylizacji w opakowaniu


Opakowanie detaliczne zawiera 5 woreczków do sterylizacji w mikrofalówce. Każdy woreczek można użyć co najmniej 20 razy.

Numerowane pola 


Skreślając kolejno numerowane pola możesz mieć pewność ile razy użyłaś już woreczka.

Eliminacja 99,9% bakterii/zarazków


Cykl sterylizacji butelek, laktatorów i innych akcesoriów dla niemowląt trwa zaledwie 90 sekund! Skuteczny proces sterylizacji zabija 99,9% bakterii/zarazków.

 

Czas trwania karmień jest sprawą indywidualną i może wynosić od 10 do 40 minut. Wszystko zależy od wieku niemowlęcia, techniki ssania i szybkości wypływu mleka.

Strefa bezpieczeństwa


Woreczki do sterylizacji w mikrofalówce posiadają strefę bezpieczeństwa umożliwiającą wygodne wyjęcie woreczka z mikrofalówki po zakończeniu cyklu sterylizacji bez ryzyka poparzenia.

Łatwość użytkowania


Na każdym woreczku znajduje się czytelna, graficzna instrukcja użytkowania.

 

Należy pamiętać, że informacje zawarte w artykule mają wyłącznie charakter ogólny i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Jeśli u Ciebie, członka Twojej rodziny lub Twojego dziecka występują nasilone lub utrzymujące się objawy lub schorzenia, bądź jeśli zachodzi potrzeba zasięgnięcia konkretnej porady lekarskiej, skorzystaj z pomocy medycznej. Philips AVENT nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z wykorzystania informacji zamieszczonych na niniejszej witrynie internetowej.

Pobierz aplikację uGrow Philips Avent

Poznaj aplikację uGrow


Pierwsza medyczna aplikacja monitorująca rozwój dziecka. Pomaga zrozumieć zachowania Twojego malucha i zaplanować rytm dnia.