1
Smoczki

Komfort
na każdym etapie

Smoczki uspokajające Philips Avent

Marka numer jeden polecana przez mamy
Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Nasze smoczki — informacje w pigułce

Orthodontic for healthy oral development

Ortodontyczna konstrukcja zapewnia prawidłowy rozwój jamy ustnej

High teat acceptance icon

Wysoki poziom akceptacji smoczka

Philips Avent Pacifier BPA Free

Smoczki  bez bisfenolu A

Wyjątkowo miękki smoczek dla delikatnej skóry dziecka***

ultra soft

Rozmiary dla dzieci w wieku od 0 do 18 miesięcy 
Nasza supermiękka, elastyczna tarcza dostosowuje się do kształtu policzków dziecka, dzięki czemu pozostawia mniej śladów i zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień skóry**. W naszym etui możesz sterylizować smoczek w kuchence mikrofalowej i przechowywać go w higienicznych warunkach, kiedy jesteś poza domem.

Mini

Od 0 do 2 miesięcy
 • Poznaj smoczek Mini zaprojektowany specjalnie dla najmniejszych dzieci. Malutka i lekka tarcza doskonale pasuje do buzi noworodka, nie dotykając noska.

Soothie

Od 0 do ponad 3 miesięcy
 • Jednoczęściowy smoczek uspokajający wykonany został z silikonu o jakości medycznej. Z przodu ma otwór, przez który można włożyć palec.

Klasyka

Od 0 do 18 miesięcy
 • Doskonały, wszechstronny produkt codzienny. Dzięki fluorescencyjnym wzorom produkty z serii Classic + można łatwo znaleźć po ciemku.

ultra air

Rozmiary dla dzieci w wieku od 0 do 18 miesięcy 
 • 4 wyjątkowo duże otwory i lekka tarcza zapewniają swobodny przepływ powietrza, dzięki czemu skóra dziecka pozostaje bardziej sucha podczas korzystania ze smoczka. W zestawie znajduje się etui umożliwiające sterylizację smoczka w kuchence mikrofalowej i przechowywanie go w higienicznych warunkach. 

Freeflow

Od 0 do ponad 18 miesięcy
Skóra niektórych dzieci jest bardziej wrażliwa. Smoczek z serii Freeflow zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić dodatkowy przepływ powietrza i zminimalizować podrażnienia skóry.

Porady, które ułatwią Ci dokonanie wyboru

 • Doskonałe dopasowanie: jak wybrać najlepszy smoczek dla dziecka?

  Doskonałe dopasowanie: jak wybrać najlepszy smoczek dla dziecka?

  Czytaj dalej
 • Dlaczego używanie smoczka jest zdrowe?

  Dlaczego używanie smoczka jest zdrowe?

  Czytaj dalej
Czasami po prostu potrzebujesz komfortu — i kropka. Aby ułatwić Ci szybkie i delikatne uspokojenia dziecka, zaprojektowaliśmy smoczek uspokajający, który jest wyposażony w otwór na palec i przynosi dziecku naturalne ukojenie.

Zespół Badań i Rozwoju Philips
Marka numer jeden polecana przez mamy

Smoczki uspokajające dla dzieci Avent

 

Odrobina komfortu i spokoju podczas odkrywania świata to naprawdę sporo. Nasze smoczki dla dzieci zaprojektowano w taki sposób, aby naturalnie uspokajały dziecko na każdym etapie rozwoju. Niosą więc obopólne korzyści zarówno dla rodziców pragnących chwili wytchnienia, jak i ich pociech, które dzięki smoczkom stają się odprężone i łatwiej zasypiają. Dzieje się tak, gdyż podczas ssania dochodzi do uwolnienia hormonu CCK odpowiadającego za poczucie zadowolenia i sytości. Smoczki uspokajające to zatem żaden mit! Dodatkową ich zaletą jest fakt, że przyczyniają się do lepszej koordynacji odruchu ssanie-oddychanie-połykanie.

 

Oczywiście poczucie komfortu to sprawa indywidualna, dlatego w naszej ofercie znajduje się wiele różnych opcji, z których możesz wybrać najlepszy smoczek spełniający potrzeby Twojego maluszka. Wybierając go musisz wziąć pod uwagę takie czynniki jak wiek pociechy, wrażliwość jego skóry i indywidualne preferencje.  Każdy nasz produkt to jednak przede wszystkim bezpieczeństwo stosowania. Wszystkie smoczki zostały wyprodukowane w nagradzanym zakładzie w Wielkiej Brytanii. Nie zawierają one bisfenolu A, są ortodontyczne, a więc pozytywnie wpływają na rozwój podniebienia, zębów i dziąseł. Nie musisz także martwić się bakteriami mogącymi zalegać w smoczku – zanurzenie we wrzątku lub włożenie go do sterylizatora rozprawi się z potencjalnymi drobnoustrojami. 

 

Spersonalizowane serie naszych produktów z pewnością sprawdzą się na każdym etapie rozwoju maluszka. Poznaj wszystkie smoczki uspokajające z oferty Philips Avent i wybierz idealny smoczek dla Twojego dziecka. W końcu kto lepiej zna jego potrzeby niż Ty?

 

* Wg mam dzieci 0-12 miesięcy oraz badanie Rekomendacji marek przez Profesjonalistów Medycznych wsrod kobiet w ciąży oraz mam dzieci 0-12 miesięcy, IPSOS luty 2016.

** Na podstawie testu konsumenckiego z udziałem 112 mam, przeprowadzonego w USA w 2016 r.

*** 85% ankietowanych matek uważa, że ten smoczek jest bardziej miękki niż osiem porównywalnych modeli innych wiodących marek (niezależne badanie, USA, luty 2017 r.).

Zapisz się na newsletter i odbierz 15% zniżki na pierwsze zakupy

Dołącz do nas i otrzymuj spersonalizowane porady oraz eksluzywne zniżki. 
Ikona pracownika służby zdrowia

Czy jesteś pracownikiem służby zdrowia?