1
Produkty

about

Pełne wykorzystanie szczotkowania

 

Sposoby ułatwiające życie (ang. lifehacks) pomagają w najlepszym wykorzystaniu czasu i uzyskaniu największej korzyści z używanych codziennie przedmiotów. Oznacza to, że ważny jest wybór takiej szczoteczki do zębów, która zapewni optymalne wykorzystanie czasu szczotkowania.

prevent

Nie pozwól, aby problemy zdrowotne jamy ustnej marnowały Twój czas

 

Nieleczone problemy ze zdrowiem jamy ustnej mogą wymagać dodatkowych wizyt u dentysty. Właśnie dlatego dbanie o to, aby płytka nazębna i zapalenie dziąseł nie stały się poważnym problemem, pozwala zaoszczędzić czas. W tym celu wystarczy szczotkować zęby dwa razy dziennie i raz dziennie czyścić zęby nicią dentystyczną.

treat

Skuteczne leczenie problemów ze zdrowiem jamy ustnej

 

Jeśli masz płytkę nazębną lub zapalenie dziąseł, elektryczna szczoteczka soniczna stanowi doskonały sposób na szybkie pozbycie się tego problemu. Dłuższe i częstsze szczotkowanie przez dwa tygodnie powinno pomóc w wyleczeniu obu problemów, jeśli zostały one wystarczająco wcześnie dostrzeżone. Codzienne czyszczenie nicią dentystyczną oraz dieta z niską zawartością cukrów i skrobi również pomagają w leczeniu.

PHILIPS SONICARE

W jaki sposób szczoteczka Philips Sonicare może pomóc?

 

Szczoteczka Philips Sonicare wykonuje 31 tys. ruchów szczotkujących na minutę w porównaniu do 300 ruchów wykonywanych za pomocą zwykłej szczoteczki. Oznacza to, że dwie minuty spędzone na szczotkowaniu szczoteczką Philips Sonicare odpowiadają w przybliżeniu jednemu miesiącowi szczotkowania zwykłą szczoteczką. To doskonały sposób na pełne wykorzystanie czasu poświęconego na szczotkowanie.