1
Produkty

About

Dlaczego warto wybrać elektryczną szczoteczkę do zębów?

   

Zdecydowana większość dentystów rekomenduje elektryczne szczoteczki do zębów jako najlepszy sposób na poprawę zdrowia jamy ustnej. Elektryczne szczoteczki do zębów są dokładniejsze, wydajniejsze i wykonują o wiele więcej ruchów szczotkujących niż ich manualne odpowiedniki.
Prevent

Zapobiegaj powstawaniu płytki nazębnej, używając szczoteczki Philips Sonicare

 

Płytka nazębna powstaje w wyniku nagromadzenia się bakterii na zębach. Szczotkowanie zębów szczoteczką Philips Sonicare dwa razy dziennie pomaga oczyścić zęby z płytki nazębnej nawet do 7 razy skuteczniej niż szczotkowanie za pomocą zwykłej szczoteczki do zębów.  

Treat

Usuwaj płytkę nazębną, używając szczoteczki Philips Sonicare

   

Płytkę nazębną można dość łatwo usunąć nawet do dwóch dni po tym, gdy zaczęła się gromadzić. Szczoteczka Philips Sonicare to łatwy sposób na pozbycie się tego problemu — dłuższe i częstsze szczotkowanie pozwoli bardzo szybko usunąć płytkę nazębną.

    

PHILIPS SONICARE  

Dlaczego warto wybrać szczoteczkę Philips Sonicare?

   

Szczoteczka Philips Sonicare usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka. Dzieje się tak, ponieważ wykonuje ona 31 tys. ruchów szczotkujących na minutę w porównaniu do 300 ruchów wykonywanych za pomocą zwykłej szczoteczki. Dzięki niej znacznie łatwiej jest też utrzymać czystość w trudno dostępnych miejscach w jamie ustnej.