1
Pielęgnacja włosów

Twoja skóra czuje, gdy coś jest zbyt gorące.

Ale Twoje włosy już nie…

Dlatego w suszarce i prostownicy Philips MoistureProtect zamieściliśmy innowacyjny czujnik, który na bieżąco diagnozuje Twoje włosy i dobiera taką temperaturę stylizacji, aby zachować ich zdrowe nawilżenie.

Kliknij i kup w wybranym sklepie:

  ProCare Auto Curler Automatyczna lokówka
  Zachwycaj
  pięknymi lokami
  Prostownica
  Zachowaj naturalne
  nawilżenie włosów
  DryCare Prestige Suszarka MoistureProtect
  Zachowaj naturalne
  nawilżenie włosów
  StyleCare Automatyczna obrotowa suszarko-lokówka
  Dodaj swoim włosom
  objętości i blasku

  Poznaj naszą nowość!

  Automatyczna lokówka Philips ProCare

  Sama nawija włosy! Tytanowy wałek gładko przesuwa się po włosach, szybko je podkręca i nadaje im piękny blask. Profesjonalne, łatwe i bezpieczne tworzenie loków o dowolnym skręcie.

  Youtube-video-thumbnail
  Youtube-video-thumbnail

  Poznaj technologię MoistureProtect

  Pozwala utrzymać naturalny poziom wody w strukturze włosa, chroniąc przed przesuszeniem i zapewniając zdrowy blask.

  Youtube-video-thumbnail
  Youtube-video-thumbnail
  Youtube-video-thumbnail

  Technologia MoistureProtect

   

  Innowacyjna technologia pozwala utrzymac naturalny poziom wodyw strukturze włosa, chroniac przed przesuszeniemi zapewniajac zdrowy blask.

   

  Dowiedz się więcej!Pokaż mniej

  Prostownica MoistureProtect

   

  Innowacyjny czujnik Moisture Protect zainstalowany w prostownicy monitoruje temperaturę włosów 30 razy na sekundę, aby zachować naturalny poziom wody w ich strukturze. W razie potrzeby z czujnika wysyłany jest sygnał – prostownica automatycznie reguluje ustawienia temperatury o 30°C w ciągu trzech pierwszych sekund w celu uzyskania efektu zdrowych i lśniących włosów.

   

  Dowiedz się więcej!Pokaż mniej

  Suszarka MoistureProtect

   

  Innowacyjny czujnik MoistureProtect za pomocą podczerwieni diagnozuje włosy, dzięki czemu suszarka automatycznie dobiera temperaturę suszenia i zmniejsza ją, kiedy włosy są zbyt nagrzane. Pozwala to chronić włosy przed przesuszeniem i zachować naturalny poziom wody w ich strukturze bez uszczerbku dla fryzury.

   

  Dowiedz się więcej!Pokaż mniej

  Produkty testowane
  i rekomendowane przez:

  Pani Gadżet

  Youtube-video-thumbnail
  Youtube-video-thumbnail

  Blond Haircare

  Nie spodziewałam się, że urządzenie jest tak banalnie proste w użyciu. Jeśli od czasu do czasu potrzebujecie zmian na swoich prostych włosach w postaci fal lub loków, zapraszam do przeczytania wpisu.

  Być idealną

  Lokówka jest wygodniejsza w samodzielnej obsłudze, w porównaniu do lokownic, które używane są zarówno w domu jak i salonach fryzjerskich. Efekt był piękny i utrzymywał się długo, a zakręcenie wszystkich włosów średniej długości zajęło mi 10 min.

  Nieesia25

  Jestem niesamowicie zadowolona z efektu skrętu, jaki uzyskałam. Włosy super się trzymały przez cały dzień, nawet bez lakieru do włosów. Nie trzeba być fryzjerem, żeby osiągnąć ciekawy i naturalnie wyglądający efekt.

  Makóweczki

  Produktów używam od kilku tygodni, a już widzę pierwsze oznaki poprawy nawilżenia włosów. Suszarka mimo swej delikatności, suszy naprawdę szybko (co w moim wypadku jest niesamowicie ważne). Zaś prostownica jest totalnym hitem.

   

  W ogóle nie trzeba czekać aby się nagrzała (póki rozdzielę włosy, podepnę i rozczeszę pasma do prostowania, jest już ciepła)! W trakcie prostowania, także dzieje się magia. Pasma są wyprostowana, ale także wygładzone, jakby zmieniała się struktura włosa. I to wszystko na 170-200C (normalnie używałam 215-230C). Do tego kręci niesamowite loki.

   

  Dowiedz się więcejPokaż mniej

  Alina Rose

  Po prostownicę sięgam raz w tygodniu, prostując przednie pasma włosów. Tutaj przerobiłam już parę modeli i muszę powiedzieć, że Moisture Protect to zdecydowanie najładniejsza prostownica w mojej kolekcji!

   

  Projekt robi naprawdę dobre wrażenie, ale jak widzicie, pod tym względem suszarka niczym prostownicy nie ustępuje :). Oczywiście po prostowaniu włosy są wygładzone, przez co bardziej lśniące i przyjemne w dotyku.

   

  Dowiedz się więcejPokaz mniej

  Być idealną

  Największą różnicę widzę podczas suszenia włosów. Do tej pory używałam zwykłej suszarki bez jonizacji, dlatego byłam bardzo pozytywnie zaskoczona już od pierwszego użycia. Problem spuszonych włosów zniknął.

   

  Do wyboru mamy kilka ustawień temperatury (od zimnego po gorący, ja wybieram ciepły) oraz program ThermoProtect czyli dodatkowa ochrona przed przegrzaniem. Prędkości nawiewu mamy dwie, a dzięki dużej mocy: 2300 W możemy wysuszyć włosy naprawdę szybko. Funkcja MoistureProtect działa na zasadzie podczerwieni, specjalny sensor określa temperaturę włosa i automatycznie zatrzymuje nagrzewanie kiedy włosy są już suche.

   

  Dowiedz się więcejPokaż mniej

  Perfekcyjna pielęgnacja i stylizacja włosów dla każdego

  DryCare Prestige

  Suszarka

  DryCare Prestige

  Suszarka MoistureProtect
  MoistureProtect

  Prostownica

  MoistureProtect

  Prostownica
  ProCare Auto Curler

  Lokówka automatyczna

  ProCare Auto Curler

  Automatyczna lokówka

  • Czujnik MoistureProtect
  • Czujnik MoistureProtect
  • Tytanowo-ceramiczna powłoka wałka

  • Pielęgnacja jonowa
  • Pielęgnacja jonowa
  • Bezszczotkowy silnik uniemozliwiający wplątanie się włosów

  • 6 ustawień prędkości / temperatury
  • Szybkie nagrzewanie – 15 sek.
  • 3 ustawienia temperatury i czasu stylizacji – mozliwość wyboru poziomu skrętu włosów

  • Element ceramiczny
  • Ruchome płytki ceramiczne
  • Regulacja kierunku kręcenia loków

  Sprawdź w sklepie

  Zarejestruj

  Zamów subskrypcję biuletynu

  Zobacz też: