Puszysty kłos

Krok 1

 

Aby stworzyć idealną podstawę do osiągnięcia maksymalnej objętości, umyj włosy szamponem nadającym objętość, a następnie użyj odżywki. Następnie przygotuj włosy do stylizacji, nakładając na nie mus lub pogrubiający włosy krem do stosowania z suszarką.

Krok 1

Krok 2

 

Wysusz włosy suszarką, unosząc je u nasady, aby uzyskać maksymalną objętość. Podczas suszenia włosów suszarką korzystaj z dużej, okrągłej szczotki, zaczynając od spodu i przesuwając się ku wierzchnim warstwom włosów, aby nadać fryzurze objętość.

Krok 2

Krok 3

 

Gdy włosy będą już prawie suche, skorzystaj z płaskiej szczotki, aby unieść włosy u nasady i odsunąć je od twarzy w celu uzyskania maksymalnej objętości. Skieruj suszarkę na cebulki włosów, a następnie kieruj strumień powietrza w stronę końcówek.

Krok 3

Krok 4

 

Delikatnie utapiruj włosy u nasady, aby zapewnić sobie podstawę do tworzenia fryzury i utrwalić jej położenie. Następnie wygładź wierzchnią warstwę włosów i odciągnij ją od twarzy szczotką z naturalnego włosia.

Krok 4

Krok 5

 

Zbierz włosy nad jednym ramieniem, aby spiąć je w kucyk gumką do włosów. Aby ułatwić sobie modelowanie, możesz je zakryć. Następnie rozdziel kucyka na dwie części.

Krok 5

Krok 6

 

Zapleć warkocz „rybi ogon”, wybierając niewielkie pasma z jednej strony i przekładając je z wierzchu w celu dołączenia do włosów z drugiej strony. Powtarzaj naprzemiennie czynność (lewo, prawo, lewo, prawo) z włosami położonymi niżej. Zepnij końcówkę warkocza niewielką gumką do włosów. Możesz zakryć ją wstążką.

Krok 6

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

Rozumiem

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.