1
Trymery do brody

Jaki trymer do brody? Znajdź idealne urządzenie dla siebie

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Dowiedz się więcej na temat najnowszych trymerów do brody, trymerów do przycinania włosów w nosie oraz zestawów do stylizacji ciała

 

Znajdź odpowiednie narzędzie do każdej stylizacji

Trymery do brody
Trymery do brody

Wyłapuje do 90% ściętych włosków

MM icon
20 wbudowanych ustawień długości (0,5–10 mm)
Kliknij ikonę trymera
Nakładany precyzyjny trymer
Battery icon
Do 80 min pracy na zasilaniu sieciowym i akumulatorowym
Multigroom
Multigroom

Wszechstronne zastosowanie na całym ciele

Styling attachment icon
18 nasadek i głowic do zastosowania na całym ciele 
Washable icon
Możliwość użycia pod prysznicem i mycia pod bieżącą wodą
Battery icon
5 godzin działania po jednym ładowaniu 
Trymery do przycinania włosów w nosie
Trymery do przycinania włosów w nosie

Bez wyrywania włosów

Kliknij ikonę trymera
Łatwe i wygodne przycinanie niechcianych włosków 
Washable icon
Możliwość pełnego mycia w wodzie
Battery icon
Wytrzymały akumulator litowy AA

Przewodniki z Centrum wrażeń

Spiczasta bródka
Spiczasta bródka
Krótka broda
Krótka broda
Van Dyke
Van Dyke
Kilkudniowy zarost
Kilkudniowy zarost

Brody męskie – niezależnie od ich długości – powinny być zadbane i wypielęgnowane. W ten sposób zapewnią swoim właścicielom elegancki i nienaganny wygląd. Aby było to możliwe, warto sięgnąć po specjalne urządzenia, dzięki którym przycinanie brody i nadawanie jej pożądanego kształtu stanie się znacznie łatwiejsze. Jaki trymer do brody wybrać?

 

Moda na dłuższy zarost nie przemija. Wąsy i broda przycięte w odpowiedni sposób mogą poprawić proporcje twarzy i nadać jej bardziej męskiego wyglądu. Konieczne jest jednak pielęgnowanie włosów za pomocą specjalnych kosmetyków, a także regularne ich skracanie. Dzięki temu zarost prezentuje się nienagannie i elegancko. Po zapuszczeniu brody najwygodniej jest regulować jej długość za pomocą specjalnych urządzeń – trymer do długiej brody z możliwością regulowania długości przycinanych włosów sprawdzi się doskonale w przypadku mężczyzn preferujących dłuższy zarost. Urządzenie to pozwoli też precyzyjnie wyrównać górną i dolną linię zarostu czy skrócić wąsy. Jego regularne stosowanie znacznie ułatwi codzienną pielęgnację brody i zapewni modny, a jednocześnie zadbany wygląd.

 

Mężczyźni zapuszczający zarost zastanawiają się często jaki trymer do brody sprawdzi się najlepiej ich przypadku. Wiele zależy od oczekiwanego efektu oraz długości włosów – w naszej ofercie znaleźć można trymery posiadające szereg przydatnych funkcji, dzięki którym dbanie o zarost stanie się banalnie proste. Doskonale wiemy, że brody męskie wymagają specjalnego traktowania, dlatego nasze produkty pozwalają osiągnąć oczekiwany efekt w zaledwie kilka chwil. Jeśli nie wiesz jaki trymer do brody wybrać, zapoznaj się z naszą ofertą – z pewnością znajdziesz urządzenie doskonale odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Niezależnie od tego czy planujesz zapuścić długą brodę, uzyskać efekt kilkudniowego zarostu lub wyrównać jego kształt – z trymerami marki Philips dbanie o elegancki wygląd będzie znacznie łatwiejsze niż myślisz. 

Poznaj nasze pozostałe produkty do golenia dla mężczyzn

Zamów subskrypcję biuletynu [co to oznacza?*]

Dziękujemy za zamówienie subskrypcji biuletynu!

Przepraszamy, nie udało się zamówić subskrypcji biuletynu. Spróbuj ponownie później.

Philips ceni i szanuje prywatność swoich klientów. Więcej informacji można uzyskać w części Oświadczenie o prywatności. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Philips Koninklijke N.V. z siedzibą w Eindhoven, Groenewoudseweg 1, 5621 BA, Eindhoven, Holandia. Dane będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na warunkach opisanych wZasadach korzystania z witryny - Informacja o newsletterze (biuletynie)".  Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane osobowe będą przetwarzane również w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług (prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w celach marketingowych znajdziesz w Zasadach korzystania z witryny- Przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych".

Pomoc techniczna