1
Telewizor

Philips Android TV™

Telewizor o ogromnych możliwościach

Obejrzyj film o telewizorach z systemem Android

Łatwy dostęp do nieograniczonych możliwości rozrywki

 

Więcej filmów. Więcej programów. Więcej gier. I coraz bardziej rozrastająca się lista aplikacji. Telewizor Philips z systemem Android zapewnia to wszystko i dużo więcej.

Twój gust

Telewizor Philips Android potrafi inteligentnie rozpoznać, co lubisz, a czego nie. Każda przedstawiona rekomendacja będzie więc właśnie tym, na co możesz liczyć.

Twój rytm

Korzystaj z rozrywki na swój własny sposób. Twój telewizor Philips Smart TV zapewnia bardziej inteligentne sposoby wyszukiwania, lepsze sposoby grania oraz większą wydajność — i zawsze jest gotowy do pracy.

Twoje aplikacje

Z Google Play przygotuj się na coraz większą kolekcję aplikacji, gier, usług przesyłania strumieniowego i innych atrakcji.

Twój wybór

Telewizor Philips Android TV maksymalnie upraszcza udostępnianie materiałów i kontrolowanie działania. Dodatkowo pełną swobodę daje możliwość korzystania z pilota lub zsynchronizowanego telefonu.
Philips Android TV — Twój gust

Twój gust 

Android ułatwia obsługę Smart TV

 

Dostęp do funkcji jest szybki i łatwy. Proste ekrany menu pokazują trafne rekomendacje: ulubione programy, najlepsze utwory i popularne gry. Przy bogactwie dostępnych materiałów każde menu zostało mądrze zaprojektowane z myślą o skróceniu czasu przeglądania i wydłużeniu czasu oglądania.

Każdy z nas ma inne zainteresowania. 
 

Więcej filmów, więcej informacji, więcej gier — wszystko to jest dostępne bez wstawania z wygodnej kanapy. Telewizor Philips z systemem Android umożliwia dostęp do coraz bogatszej oferty aplikacji dostosowanych do potrzeb i nastroju użytkownika. Oprócz sklepu Google Play z poziomu telewizora można również korzystać z kilku świetnych aplikacji, dzięki którym życie będzie przyjemniejsze. Oglądaj wiadomości, przesyłaj strumieniowo najnowsze serialowe hity, nadrabiaj zaległości telewizyjne, sprawdzaj prognozę pogody lub przeglądaj muzykę, aby znaleźć taką, która Ci odpowiada. A jeśli brzmi to trochę przytłaczająco, telewizor Philips z systemem Android pomoże Ci, wyświetlając sugestie w oparciu o to, co lubisz.

Wypróbuj popularne aplikacje w telewizorze… i wszystkie inne też!

YouTube

YouTube

Netflix

Netflix

Google Play

Google Play Movies & TV

Spotify

Spotify

Filmbox live

FilmBoxLive

ipla

Ipla

Chili TV

Chili TV

* Aplikacje innych producentów są zależne od dostępności w danym kraju lub modelu telewizora. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ani dostępności aplikacji — oferujemy je w stanie takim, w jakim są, bez żadnych gwarancji, wyraźnych ani dorozumianych. Wymagane mogą być płatne subskrypcje. Aby uzyskać najnowsze informacje, należy skontaktować się z centrum pomocy technicznej firmy Philips zajmującym się telewizorami. Wszystkie nazwy produktów i firm są (zastrzeżonymi) znakami towarowymi odpowiednich właścicieli. Philips jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Royal Philips N.V.

Nie przegap na Netflix!


Aplikacja Netflix na telewizorze Philips umożliwia wybór spośród tysięcy programów telewizyjnych, filmów i seriali. Nie przegap oryginalnych hitów serialowych samego studia Netflix, np. House of Cards, Stranger Things czy Anne with an E!. Wszystkie propozycje znajdziesz w witrynie Netflix.

Wymagane członkostwo Netflix obejmujące przesyłanie strumieniowe.

Philips Android TV — Twój rytm

Twój rytm

Philips Android TV — imponujące parametry

Duża wydajność

 

Nasze najnowsze procesory ożywiają Telewizor i wrażenia wizualne użytkowników. Zwiększyliśmy moc wszystkich naszych telewizorów za pomocą superszybkich procesorów cztero- i sześciordzeniowych montowanych w modelach Smart TV.

Philips Android TV — gry

Gry w systemie Android z technologią Ambilight

 

Google Play umożliwia granie w setki gier na telewizorze. Pobieraj je lub przesyłaj strumieniowo natychmiast, delektując się godzinami dobrej zabawy na żądanie. Ponadto za sprawą trybu gry Ambilight zmienisz swój pokój w miejsce, o jakim marzą inni gracze.

Philips Android TV — pilot sterowany głosem

Wyszukiwanie głosowe

 

Nie masz ochoty na pisanie? Powiedz coś do inteligentnego pilota, a rezultaty zostaną wyświetlone na ekranie telewizora. W ten sposób możesz głosowo sterować telewizorem, aby otwierać aplikacje i wykonywać wiele innych czynności. Możesz nawet używać funkcji wyszukiwania głosowego¹ na telefonie lub tablecie za pomocą aplikacji Philips TV Remote².

Philips Android TV — pilot z klawiaturą

Wyszukiwanie tekstowe

 

Zobacz, jak wygląda nowa konstrukcja pilota Philips z klawiaturą. Dzięki gładkiej, ergonomicznej obudowie i dużym, przyjemnym w dotyku klawiszom wygodnie się go trzyma i niezwykle łatwo obsługuje. Pełnowymiarowa klawiatura z tyłu umożliwia szybsze wpisywanie tekstu na telewizorze Smart TV.

¹ Dostępność języka jest uzależniona od obsługi funkcji wyszukiwania głosowego Google.
² Aplikacja Philips TV Remote i powiązane z nią funkcje różnią się w zależności od modelu telewizora, operatora i kraju, a także modelu urządzenia przenośnego i systemu operacyjnego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/TVRemoteapp.
Philips Android TV — Twoje aplikacje

Twoje aplikacje

Cały świat materiałów
Sklep Google Play

Wystarczy dotknąć przycisku, by przesyłać strumieniowo najnowsze firmy lub seriale z serwisu Netflix, szybko przeglądać filmy na żądanie lub podbijać światy w grach. Wszystkie pożądane materiały w dowolnej chwili. Dzięki funkcji Ambilight wrażenia są zdecydowanie bardziej żywe i intensywne.

Galeria aplikacji firmy Philips

Obok wszystkich wspaniałych aplikacji ze sklepu Google Play stworzyliśmy też inne, dzięki którym życie będzie przyjemniejsze. Dostępne są aplikacje Catch-up TV oraz aplikacje z wiadomościami, edukacyjne, do przesyłania strumieniowego i pogodowe.
Philips Android TV — udostępnianie treści

Twój wybór

To jedna wielka połączona rodzina

 

Udostępnianie materiałów między urządzeniami jest naprawdę proste dzięki funkcji Google Cast. Wszystko jest płynnie połączone, jeśli więc chcesz wyświetlić materiał z telefonu na telewizorze, możesz to zrobić. Chcesz zacząć oglądać film na tablecie i dokończyć na telewizorze? Nie ma problemu. Wszystkie urządzenia doskonale ze sobą współpracują.

Aplikacja Philips TV Remote

Philips TV Remote App

 

Zmień swojego iPhone'a, iPada lub telefon bądź tablet z systemem Android w pilota zdalnego sterowania do telewizora Philips. Aplikacja Philips TV Remote pozwala na sterowanie telewizorem, wyświetlanie informacji o programach i ustawianie przypomnień w urządzeniu przenośnym. Można nawet skorzystać z dodatkowych opcji sterowania oświetleniem Ambilight. Ponadto wybrane programy telewizyjne można przesyłać strumieniowo z telewizora na urządzenie przenośne, dzięki czemu już nigdy niczego nie przegapisz.

Philips Android TV — Google Cast

Google Cast

 

Dzięki Google Cast możesz bezprzewodowo przesyłać filmy, programy i aplikacje z telefonu, tabletu lub laptopa na telewizor firmy Philips — bez żadnych dodatkowych urządzeń. Odkryj coraz większą liczbę aplikacji obsługujących Google Cast, do których należą między innymi Netflix i YouTube.