1
Telewizor

Telewizja w formie jakiej jeszcze nie było

 

Coming soon

Lightwaves trailer

Lightwaves

Telewizor Philips zapewniają nadzwyczajne wrażenia i wyjątkowe chwile. Lightwaves to właśnie jedna z takich chwil. W tym filmie występują jedni z najlepszych surferów na świecie, Chippa Wilson i Damien Hobgood, którzy na specjalnie wykonanych deskach mierzą się z pięknymi falami skąpanymi w świetle i kolorach — w sposób, jakiego wcześniej nie pokazywano. Podczas podróży do Dubaju i na Malediwy z czołową firmą produkującą filmy przygodowe, Sweetgrass Productions, znaleźliśmy doskonałe plenery do tego filmu. To niezwykle emocjonujące doświadczenie, które odzwierciedla naszą wizję potęgi technologii Ambilight i pokazuje, jak dzięki dodaniu mocy światła coś fantastycznego może jeszcze zyskać. Telewizor Philips zapewniają bardziej intensywne wrażenia podczas oglądania, grania i udostępniania ulubionych materiałów, a mogą tego dokonać dzięki mocy systemu Android™ i technologii Ambilight.
Behind the scenes movie

Za kulisami

Produkcja filmu Lightwaves była równie spektakularna, jak sam film. Historia powstawania Lightwaves jest następująca. Ekipa filmowa oraz jedni z najlepszych surferów na świecie, Chippa Wilson i Damien Hobgood, zabierają widzów w podróż przez świat z ogromną ilością sprzętu, aby sfilmować specyficzny blask podczas surfowania w ciemności. Burze piaskowe w Dubaju, uszkodzone baseny z falami, kopiące prądem deski surfingowe, burze z piorunami na Malediwach to tylko niektóre z przeszkód, jakie napotkali. Pokonywanie tych przeszkód dało zachwycający rezultat. Nakręcony w oszałamiającej technologii 4K Ultra HD film Lightwaves charakteryzuje się bogactwem szczegółów i zadziwiającą jakością — zupełnie jak obraz w telewizorach Ambilight. I podobnie jak w przypadku telewizorów Ambilight wykorzystaliśmy światło, aby spotęgować emocje i wzmocnić ogólne wrażenia widza.

Surferzy

 

Przedsięwzięcie tego kalibru wymaga naprawdę wysokich umiejętności. Rzecz jasna, istnieje wielu surferów, dla których duże fale nie stanowią problemu — ilu z nich potrafiłoby jednak zmierzyć się z nimi po zapadnięciu zmroku? Ilu ma wystarczająco dużo doświadczenia i specjalistyczną wiedzę konieczną, aby zrealizować projekt tak wymagający, jak Lightwaves? Poznaj naszą drużynę śmiałków:

Chippa Wilson

Chippa Wilson


Nominowany za „przełomowe osiągnięcie roku” do nagrody 2010 Surfer Poll Awards oraz do wartej 50 tys. dolarów nagrody Kustom Airstrike w 2010 r. 28-letni Chippa Wilson jest jednym z najlepszych surferów na świecie. Znany ze spektakularnego wyskakiwania w powietrze Chippa pokazuje swoją wszechstronność, wykonując ogromna beczkę, dzięki czemu ponownie udowadnia, że jest surferem wykraczającym poza schematy.

Damien Hobgood

Damien Hobgood

 

Jako zawodowy surfer z Satellite Beach na Florydzie Damien Hobgood zasłynął z uzyskania najlepszej oceny za dwie fale (19,9 na 20) w zawodach Quiksilver Pro na Fidżi w 2004 r. Hobgood jest częścią drużyny Surfrider Pro i zdobywcą nagrody dla początkującego surfera roku podczas mistrzostw ASP (Stowarzyszenie Profesjonalnych Surferów) w 2000 r.

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Afterglow

Lightwaves nie jest naszą jedyną udaną kampanią. Obejrzyj film Afterglow, gdzie niezwykle emocjonujące przeżycia pokazują moc systemu Ambilight, który potrafi zmienić całe otoczenie.

 

Co może się stać, gdy Philips Ambilight zainspiruje najodważniejszych, jeżdżących poza szlakami narciarzy do użycia mocy światła na zboczach? Dołącz do naszej przygody, aby przeżyć coś, co sprawi, że to, co zwyczajne, stanie się niezwykłe.

Afterglow: podróż ze światłem.

 

Telewizor Philips Ambilight zapewniają nadzwyczajne wrażenia i wyjątkowe chwile. Afterglow to właśnie jedna z takich chwil. Możesz wybrać się w podróż z najodważniejszymi narciarzami na świecie i zobaczyć światła i kolory w zupełnie nowy sposób. Te niezwykle emocjonujące przeżycia, rejestrowane z wykorzystaniem technologii Ultra HD, pokazują moc systemu Ambilight, który potrafi zmienić całe otoczenie i sprawić, że to, co zwyczajne, staje się niezwykłe. Telewizor Philips Ambilight wykorzystują siłę światła i koloru, aby zapewnić Ci jeszcze lepsze wrażenia podczas oglądania ulubionych programów.

 

Rzuciliśmy nagradzanej wytwórni filmowej Sweetgrass Productions wyzwanie: pokażcie kolor i energię wyjątkowej technologii Philips Ambilight w zestawieniu z ciekawymi wydarzeniami w plenerze.

Wraz z zespołem nieustraszonych narciarzy pracownicy wytwórni odważyli się wyruszyć w odległe góry Kolumbii Brytyjskiej i Alaski, aby zrobić to, co było ich marzeniem od prawie sześciu lat: sfilmować jazdę na nartach poza trasą, w nocy, przy użyciu technologii Ultra HD — przenosząc jednocześnie nagrywanie na wyższy poziom z wykorzystaniem koloru i światła jako inspiracji.

Owoc ich pracy jest naprawdę oszałamiający.

Afterglow — cały film

Afterglow — cały film

Afterglow — za kulisami

Afterglow — za kulisami

Odkryj świat telewizorów Ambilight

 

Technologia Philips Ambilight wykorzystuje kolorowe światło, które oświetla w czasie rzeczywistym przestrzeń poza ekranem telewizora, aby zapewnić użytkownikowi naprawdę realistyczne wrażenia podczas oglądania. Oglądanie telewizji to teraz jeszcze lepsza zabawa.

 

Ambilight TV

Kontakt w mediach społecznościowych

Facebook

 

Polub oficjalną stronę Philips TV na Facebooku — nowości, porady i aktualizacje.

YouTube

 

Obejrzyj nasze najnowsze filmy, wspólne projekty i oficjalne komunikaty.

Instagram

 

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z technologią Ambilight (#Ambilight @philipstelevision)

* Modele telewizorów i ich dane techniczne mogą się różnić w zależności od kraju

** Android™, Google™, Google Play™, YouTube™ i inne znaki są znakami towarowymi firmy Google Inc.