1
Telewizor

Jeśli lubisz przesyłanie strumieniowe, pokochasz Telewizor z procesorami P5

Obejrzyj film
Przed Po

Doskonałość źródła

 

Wizualne niedoskonałości, takie jak artefakty i szumy, są dostrzegalne w niemal wszystkich treściach telewizyjnych. Procesor P5 koryguje je, zmniejszając ilość szumów bez wprowadzania denerwującego rozmycia, a także eliminując nienaturalną prezentację kolorów, rozszerzając 8-bitowy obraz do precyzji bliskiej obrazowi 14-bitowemu.

Sharpness

Doskonała ostrość

 

Większość obrazów rejestrowana jest w rozdzielczości stanowiącej zaledwie ułamek 4K, wyświetlanej na większości obecnych ekranów. Poprawiający rozdzielczość algorytm Detail Enhancer w procesorach P5 rozwiązuje ten problem, przekształcając treści w ostrzejszy obraz w rozdzielczości Ultra HD. Umożliwia to otrzymanie bardziej wyrafinowanego obrazu o znacznie większej głębi i nowym wymiarze.

Przed Po

Doskonałe kolory

 

10-bitowe przetwarzanie kolorów stosowane w większości telewizorów ogranicza skalę wyświetlanych kolorów, niezależnie od jakości wyświetlania. Zastosowanie w procesorach P5 17-bitowego przetwarzania zapewnia dostęp do milionów nowych barw. Nasycenia są bardziej żywe i intensywne, a odcienie skóry pozostają naturalne.

Przed Po

Technologia Perfect Contrast

 

Poszerzając zakres kontrastu, procesor P5 sprawia, że jaśniejsze partie obrazu są jeszcze jaśniejsze, a ciemne — jeszcze ciemniejsze. W rezultacie otrzymujemy obraz charakteryzujący się większą głębią i zachowaniem szczegółów, stwarzający wrażenie przebywania w samym środku akcji.

Przed Po

Technologia Perfect Motion

 

Kamery filmowe rejestrują ruch, wykonując w każdej sekundzie 24 pojedyncze zdjęcia — „klatki”. Z tego powodu przy szybkim ruchu kamery doświadczamy „migotania” obrazu. Procesor P5 dodaje do każdej klatki trzy dodatkowe, zapewniając niezwykle gładki, płynny i naturalny obraz.

Pięć to magiczna liczba

Każdy z naszych telewizorów został wyposażony w innowacyjną technologię, której zadaniem jest zapewnianie najlepszej jakości obrazu. W każdym telewizorze koncentrujemy się na czterech elementach zauważalnych ludzkim okiem: źródło, ostrości, kolorze, kontraście i ruchu.

 

Efektem połączenia naszych technologii jest niesamowity obraz — bez względu na źródło i jakość. Niezależnie od tego, czy oglądasz materiały z serwisów YouTube lub Netflix, jakość obrazu powinna być zawsze zachwycająca.

Elementy jakości obrazu telewizora Philips
Telewizor Philips 4K Ultra HD

Ultra HD vs Full HD

 

Telewizor HD dzielą się na dwa typy: Ultra High Definition (UHD) i Full High Definition (FHD). Obraz w FHD to rozdzielczość 1080p czyli 2 mln pikseli. Razem z technologiami przetwarzania obrazu firmy Philips daje to znakomitą jakość obrazu. Telewizor UHD 4K zwiększają tę rozdzielczość czterokrotnie, zapewniając najlepszą możliwą rozdzielczość o niewiarygodnej szczegółowości i głębi.

bez Ultra HD with Ultra HD
bez HDR with HDR

High Dynamic Range (HDR)

Ożywia obraz na Twoich oczach

 

Technologia High Dynamic Range zapewnia zupełnie nową jakość oglądania. Zadziwiająca jasność, niezrównany kontrast i zniewalający kolor sprawiają, że obraz ożywa. Jasne kolory są o wiele jaśniejsze, a ciemne jeszcze głębsze i bardziej zniuansowane. Dzięki pełniejszej palecie nowych, żywych barw, niespotykanych dotąd na ekranach telewizorów, oglądanie staje się inspirującym przeżyciem angażującym zmysły i emocje. Coś dla miłośników kina i maniaków filmowych!