Telewizor Philips AmbiLux

Uczta dla zmysłów

Ruch, który Cię poruszy

 

AmbiLux zmienia oglądanie telewizji w niesamowitą, wizualną przygodę. Dzięki projekcji rozszerzającej obraz z ekranu na ścianę za telewizorem możesz podziwiać dynamiczną poświatę, która stanowi doskonałe rozszerzenie akcji w oszałamiających i dynamicznych kolorach.

Tryby odpowiednie do nastroju

 

Telewizor Philips AmbiLux jest gotowy na wszystko. Hity kina akcji, thrillery, pięknie sfilmowane historie miłosne, podróże nie z tego świata, muzykę, gry i wszystko, na co przyjdzie Ci ochota. Po prostu wybierz z menu ulubiony tryb Ambilight z oszałamiającymi efektami o nieskończonych możliwościach: od obrazów z widocznymi pikselami w stylu retro po wybuchający akcją barwny realizm. Przekonaj się, jak ożywa pokój w trybie klasycznym i trybie muzyki AmbiLux.

Telewizor Philips AmbiLux jest gotowy na wszystko. Hity kina akcji, thrillery, pięknie sfilmowane historie miłosne, podróże nie z tego świata, muzykę, gry i wszystko, na co przyjdzie Ci ochota. Po prostu wybierz z menu ulubiony tryb Ambilight z oszałamiającymi efektami o nieskończonych możliwościach:
od obrazów z widocznymi pikselami w stylu retro po wybuchający akcją barwny realizm. Przekonaj się, jak ożywa pokój w trybie klasycznym i trybie muzyki AmbiLux.

Precyzja wykonania

 

Swoją efektowność Philips AmbiLux zawdzięcza dziewięciu mikroprojektorom. Tworzą one wyjątkowy spektakl wizualny. Precyzyjna technologia zapewnia zrównoważone połączenie niezwykłej wyrazistości, żywych kolorów i doskonałego kontrastu oraz uzyskanie realistycznych wrażeń podczas oglądania. Zobaczyć znaczy uwierzyć.

Piękne wykonanie

 

Z dziewięcioma mikroprojektorami z tyłu telewizora i smukłą, elegancką sylwetką telewizor Philips AmbiLux jest prawdziwym dziełem sztuki. Minimalistyczna obudowa zaciera granicę między ekranem a otaczającą go poświatą. Małe nóżki zapewniają wrażenie lekkości i przestrzeni, a oryginalne materiały — zachwycające wykończenie. Telewizor, który oferuje o wiele więcej, niż się spodziewasz.

Wydobądź to, co najlepsze z AmbiLux

Telewizor TV wydobywa to, co najlepsze z AmbiLux

Uzyskaj najlepszą jakość AmbiLux

AmbiLux to bilet do innego świata. Aby się nim cieszyć, potrzebujesz ściany o wymiarach co najmniej 2,4 m x 1,3 m. Przy 3 rozmiarach poświaty do wyboru większa powierzchnia oznacza więcej wrażeń. Umieść podstawę telewizora w odległości 9 cm od ściany (patrz instrukcja AmbiLux). Im więcej miejsca wokół telewizora, tym lepiej. Jednak nawet jeśli przestrzeń nie jest całkiem pusta, i tak można podziwiać piękny efekt AmbiLux.

 

AmbiLux to bilet do innego świata. Aby się nim cieszyć, potrzebujesz ściany o wymiarach co najmniej 2,4 m x 1,3 m. Przy 3 rozmiarach poświaty do wyboru większa powierzchnia oznacza więcej wrażeń. Umieść podstawę telewizora w odległości 9 cm od ściany. Im więcej miejsca wokół telewizora, tym lepiej. Jednak nawet jeśli przestrzeń nie jest całkiem pusta, i tak można podziwiać piękny efekt AmbiLux.

Philips AmbiLux w mediach

 

Dowiedz się więcej

2016-02-09

 

Dowiedz się więcej

2016-02-09

Kontakt w mediach społecznościowych

Facebook

 

Polub oficjalną stronę Philips TV na Facebooku — nowości, porady i aktualizacje.

YouTube

 

Obejrzyj nasze najnowsze filmy, wspólne projekty i oficjalne komunikaty.

Instagram

 

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z technologią Ambilight (#Ambilight @philipstelevision)

* Modele telewizorów i ich dane techniczne mogą się różnić w zależności od kraju

** Android™, Google™, Google Play™, YouTube™ i inne znaki są znakami towarowymi firmy Google Inc.