Znakomita jakość obrazu to kluczowa cecha każdego telewizora marki Philips

Doskonałość obrazu

Telewizor Philips 4K Ultra HD

Ultra HD vs Full HD

 

Telewizory HD dzielą się na dwa typy: Ultra High Definition (UHD) i Full High Definition (FHD). Obraz w FHD to rozdzielczość 1080p czyli 2 mln pikseli. Razem z technologiami przetwarzania obrazu firmy Philips daje to znakomitą jakość obrazu. Telewizory UHD 4K zwiększają tę rozdzielczość czterokrotnie, zapewniając najlepszą możliwą rozdzielczość o niewiarygodnej szczegółowości i głębi.

bez Ultra HD with Ultra HD

Czwórka to magiczna liczba

Elementy jakości obrazu telewizora Philips

Każdy z naszych telewizorów został wyposażony w innowacyjną technologię, której zadaniem jest zapewnianie najlepszej jakości obrazu. W każdym telewizorze koncentrujemy się na czterech elementach zauważalnych ludzkim okiem: ruchu, kontraście, kolorze i ostrości.

 

Efektem połączenia naszych technologii jest niesamowity obraz — bez względu na źródło i jakość. Niezależnie od tego, czy oglądasz materiały z serwisów YouTube lub Netflix, jakość obrazu powinna być zawsze zachwycająca.

P5_logo

Przedstawiamy nowy procesor graficzny odpowiedzialny za jakość obrazu Philips P5. Zwiększa on moc obliczeniową telewizora aż o 50% i cyfrowo optymalizuje jakość oglądanych materiałów. Dzięki temu możesz cieszyć się najciemniejszą czernią, najjaśniejszą bielą, żywymi kolorami i płynnym obrazem o niesamowitej ostrości — za każdym razem i niezależnie od źródła.

 

Procesor graficzny P5. Dostępny w nowych telewizorach z serii 7500 i 9000.

Ruch

Idealna płynność obrazu

 

Jeśli uwielbiasz oglądać filmy akcji, w grę wchodzi tylko najlepsza możliwa jakość. Perfect Natural Motion to nasza nagradzana technologia poprawiająca płynność ruchu, która korzysta z mocy obliczeniowej pozwalającej analizować cztery miliardy pikseli na sekundę, aby zmniejszyć skokowość i zapewnić najlepszy obraz: najbardziej ostry i płynny obraz, jaki tylko można sobie wyobrazić.

Kontrast

Telewizor Philips — Micro Dimming Premium

Ciemność spotyka się ze światłem

 

Funkcja Micro Dimming Premium optymalizuje kontrast za pomocą specjalnego algorytmu oprogramowania i zaawansowanego podświetlenia. Dzięki oprogramowaniu analizującemu obraz w 6400 obszarach i bezpośredniemu podświetleniu LED z indywidualnie regulowanymi segmentami kontrast jest optymalizowany dla najciemniejszej czerni i najjaśniejszej bieli. Efektem jest realistyczny obraz o niesamowitym kontraście i jakości.

Telewizor Philips — strefowy kontrast

Niezwykły stopień realizmu

 

Strefowy kontrast to dodatkowa poprawa kontrastu wideo, która razem z funkcją Micro Dimming pozwala na wydobycie drobnych szczegółów. Zaawansowana analiza obrazu uwydatnia lokalnie szczegóły w ciemniejszych obszarach zamiast na całym ekranie. Kierując światło niezależnie w poszczególnych partiach obrazu, tworzy realistyczny obraz z nieskazitelnymi bielami, zachowując jednocześnie poziom czerni.

Kolor

Więcej kolorów niż kiedykolwiek wcześniej

 

Technologia Premium Color firmy Philips stanowi połączenie ulepszonej nawet o 85% szerokiej gamy kolorów i przetwarzania 4 bilionów kolorów. Dzięki znacznie większej rozdzielczości kolorów i olśniewającemu nasyceniu zapomnisz, że w ogóle patrzysz na ekran.

Telewizor Philips — Ultra HD i zwiększanie rozdzielczości Ultra Resolution

Ostrość

Wszystko jest niesamowite

 

Dzięki technologii zwiększania rozdzielczości Ultra Resolution możesz cieszyć się obrazem o jakości Ultra HD — nawet jeśli to, co oglądasz, nie pochodzi ze źródła o rozdzielczości Ultra HD. Wybierz wyższą ostrość, większą głębię, doskonały kontrast, płynny i naturalny ruch oraz bezbłędne odwzorowanie szczegółów.

High Dynamic Range (HDR)

Ożywia obraz na Twoich oczach

 

Technologia High Dynamic Range zapewnia zupełnie nową jakość oglądania. Zadziwiająca jasność, niezrównany kontrast i zniewalający kolor sprawiają, że obraz ożywa. Jasne kolory są o wiele jaśniejsze, a ciemne jeszcze głębsze i bardziej zniuansowane. Dzięki pełniejszej palecie nowych, żywych barw, niespotykanych dotąd na ekranach telewizorów, oglądanie staje się inspirującym przeżyciem angażującym zmysły i emocje. Coś dla miłośników kina i maniaków filmowych!

bez HDR with HDR

Kontakt w mediach społecznościowych

Facebook

 

Polub oficjalną stronę Philips TV na Facebooku — nowości, porady i aktualizacje.

YouTube

 

Obejrzyj nasze najnowsze filmy, wspólne projekty i oficjalne komunikaty.

Instagram

 

Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z technologią Ambilight (#Ambilight @philipstelevision)

* Modele telewizorów i ich dane techniczne mogą się różnić w zależności od kraju

** Android™, Google™, Google Play™, YouTube™ i inne znaki są znakami towarowymi firmy Google Inc.