1
Telewizor

Telewizory

  Telewizory

  Oglądanie filmów

  Idealny do sypialni lub pokoju dziecięcego! Telewizor zapewnia wysoki kontrast obrazu i wysoką jakość i dźwięku. Dodatkowe funkcje to: ustawienia Smart Picture, wyłącznik czasowy i łatwo dostępne gniazda umieszczone z przodu. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Oglądanie filmów

 • Kineskop Black Hibri zapewnia doskonałe kolory

  Technologia kineskopów Black HiBri używana w małych telewizorach firmy Philips zapewnia dobre odwzorowanie kolorów w niewielkich odbiornikach.

 • Technologia Crystal Clear zwiększa głębię obrazu

  Łącząc takie funkcje polepszające jakość obrazu, jak Contrast Plus i poprawę kolorów, technologia Crystal Clear zwiększa głębię obrazu.

 • Wysokiej jakości dźwięk monofoniczny o doskonałej wyrazistości

  Czysty i wyrazisty dźwięk monofoniczny

 • Łatwiejsza instalacji — Plug & Play

  Funkcja Plug & Play umożliwia zainstalowanie i dodawanie nowych elementów zestawu i ich uruchamianie bez potrzeby wykonywania skomplikowanych czynności instalacyjnych lub technicznych.

 • Funkcja Smart Picture to większa przyjemność z filmów i gier

  Znajdujący się na pilocie przycisk funkcji Smart Picture umożliwia wybranie różnych ustawień obrazu odpowiadających różnym programom telewizyjnym w celu podniesienia wrażeń w grach i podczas oglądania filmów.

 • Telegazeta to bogate źródło informacji

  Telegazeta to system komunikacyjny obsługiwany przez większość nadawców w Europie, w którym można znaleźć różnorodne informacje. Informacje te można wyświetlać tylko na ekranach odbiorników wyposażonych w dekoder teletekstu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu