1

Profesjonalny telewizor

    -{discount-percentage}%

    Profesjonalny telewizor

    Niewielki telewizor ProPlus z trybem hotelowym

    Seria ProPlus oferuje szeroką gamę funkcji umożliwiających efektywne zarządzanie, a jednocześnie gwarantujących jak największą wygodę dla gości. Zobacz wszystkie korzyści

    Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Niewielki telewizor ProPlus z trybem hotelowym

Seria ProPlus oferuje szeroką gamę funkcji umożliwiających efektywne zarządzanie, a jednocześnie gwarantujących jak największą wygodę dla gości. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Niewielki telewizor ProPlus z trybem hotelowym

i wbudowanym zegarem na wyświetlaczu LED

Wbudowany wyświetlacz zegara z budzikiem

Wbudowany wyświetlacz zegara, który pełni także funkcję budzika, eliminuje potrzebę zakupu i instalowania w pokoju dodatkowego zegara wraz z przewodami i połączeniami. Automatyczna synchronizacja czasu przez telegazetę oraz funkcja zachowywania ustawień budzika w przypadku zaniku prądu gwarantują gościom dodatkowy komfort.

Wireless SmartLoader do szybkiego klonowania ustawień

Umożliwia proste i bezprzewodowe kopiowanie wszystkich zaprogramowanych ustawień z jednego telewizora do innych w czasie krótszym niż 1 minuta. Funkcja ta gwarantuje jednakowe ustawienia na różnych telewizorach oraz znacznie skraca czas i koszty instalacji.

Wbudowane radio FM

Wbudowane radio FM oferuje gościom zwiększony komfort i pozwala uniknąć dodatkowych inwestycji w odbiorniki.

Złącze głośników zewnętrznych

Złącze wzmocnionego sygnału audio ułatwia instalację zewnętrznych głośników, np. w łazience, eliminując konieczność ponoszenia kosztów zakupu urządzeń zewnętrznych.

Komunikat powitalny na ekranie

Zawsze po włączeniu telewizora wyświetlany jest komunikat powitalny.

Ograniczenie głośności

Funkcja ta określa zakres głośności, w jakim może działać telewizor, uniemożliwiając tym samym nadmierne zwiększenie głośności, które mogłoby przeszkadzać osobom znajdującym się w sąsiadujących pomieszczeniach.

Blokada przedniego panelu sterowania

Uniemożliwia nieautoryzowany dostęp do funkcji telewizora.

Programowanie początkowego kanału

Funkcja ta doskonale nadaje się do nadawania reklam we własnym zakresie i wyświetlania programów informacyjnych, dzięki możliwości wyświetlenia zaprogramowanego kanału po włączeniu telewizora.

Zabezpieczenie dostępu do menu

Zapewnia warunkowy dostęp do ustawień instalacyjnych i konfiguracyjnych na podstawie specjalnego kodu lub nadrzędnego pilota.

ESP™ — programowanie ustawień energooszczędnych

Tę funkcję można wybrać w menu konfiguracji. Umożliwia ona wyłączenie telewizora po wyznaczonym czasie używania, aby oszczędzać energię i zapewnić dłuższy czas eksploatacji produktu. Czas ten może wynosić od 0 do 99 godzin.

Wykrywanie niskiego poziomu naładowania baterii w pilocie

Ta funkcja informuje o potrzebie wymiany baterii w pilocie, zapobiegając przykrym skargom i niepotrzebnej wymianie baterii.

Odbiór wielojęzycznej telegazety

Umożliwia wybór preferowanego języka obsługiwanego przez znaki telegazety.

UIR-Link+ do sterowania za pomocą przystawki

Umożliwia podłączenie do telewizora przystawki i sterowanie telewizorem przez przystawkę. Chroni przed dostępem osób niepowołanych i umożliwia korzystanie z funkcji PREVIEW. Tuner w przystawce nie jest wymagany. Jeden pilot do przystawki i telewizora.

Małe wymiary, elegancki wygląd — mieści się w każdym pokoju

Telewizor mieści się w każdym pokoju dzięki małym wymiarom i eleganckiemu wyglądowi. Mała głębokość sprawia, że mieści się nawet na półce z książkami.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu