1
Monitory

Monitor LCD

  Monitor LCD

  znakomity duży ekran dla profesjonalistów

  Monitor 190P6 to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, dzięki takim cechom, jak: technologia Digital LightFrame™ oraz gwarancja Perfect Panel zapewniające wysoką skuteczność działania dużego ekranu, zdalne zarządzanie zwiększające wydajność pracy, zaawansowana ergonomia oraz bezołowiowa konstrukcja. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

znakomity duży ekran dla profesjonalistów

 • Podwójne wejście obsługujące analogowy sygnał VGA, jak i cyfrowy sygnał DVI

  Podwójne wejście obsługujące analogowy sygnał VGA, jak i cyfrowy sygnał DVI

  Podwójne wejście oferuje złącza obsługujące analogowe sygnały wejściowe VGA oraz cyfrowe DVI.

 • LightFrame™ DR zwiększa wrażenia płynące z oglądania obrazu na ekranie

  LightFrame™ Digital Reality to zintegrowane rozwiązanie programowe i sprzętowe w wysokiej klasy monitorach firmy Philips, zapewniające użytkownikom wysokiej jakości ulepszenia wyświetlacza dzięki wygodnym, szybkim interfejsom programowym lub sprzętowym.

 • Zgodność ze normą ISO 13406-2 Klasa I gwarantuje brak „martwych pikseli”

  Defekty wyświetlacza LCD mogą objawiać się obecnością jaśniejszych i ciemniejszych „martwych pikseli”. W przeciwieństwie do niektórych producentów, którzy nadal uznają tego rodzaju defekty za nieunikniony rezultat procesu produkcji, wyświetlacze Philipsa, zgodne z normą ISO 13406-2 Klasa I, charakteryzują się całkowitą bezdefektowością. Świadczy o tym udzielana przez firmę Philips światowa gwarancja PerfectPanel™, która umożliwia naprawę lub wymianę wyświetlaczy LCD, w których występuje choćby pojedynczy „martwy piksel”.

 • Rozdzielczość SXGA 1280 x 1024 — ostrzejszy obraz

  W monitorach graficznych rozdzielczość ekranu to liczba punktów (pikseli) na całym ekranie. Na przykład na ekranie o rozdzielczości 1280 x 1024 można wyświetlić 1280 różnych punktów w każdej z 1024 linii, czyli ok. 1,3 mln pikseli.

 • Szybki czas reakcji od wł. do wył. 8 ms: doskonała jakość tekstu i grafiki

  Czas reakcji to okres, w którym komórka ciekłego kryształu przechodzi ze stanu aktywnego (czarna) do nieaktywnego (biała) i ponownie do stanu aktywnego (czarna). Czas ten jest mierzony w milisekundach. Im krótszy, tym lepszy — krótszy czas reakcji odpowiada szybszym zmianom stanu i skutkuje mniejszą liczbą widocznych artefaktów podczas wyświetlania zmieniających się tekstów i obrazów. Czas reakcji jest szczególnie ważny podczas wyświetlania dokumentów biznesowych, wykresów i zdjęć.

 • Możliwość obracania ekranu o 90º i inteligentne zarządzanie przewodami

  Podstawa Super Ergo umożliwia ergonomiczne korzystanie z monitora i sprawne zarządzanie przewodami. Możliwość regulacji wysokości, kąta obrotu oraz pochylenia podstawy zapewniają wygodę podczas pracy przez cały dzień i rozładowanie napięcia mięśni; inteligentny system zarządzania przewodami zmniejsza bałagan na biurku i pozwala utrzymać porządek.

 • Łatwe i szybkie wbudowane połączenie USB 2.0

  Uniwersalna magistrala szeregowa (USB) to standardowy protokół umożliwiający łączenie komputerów i urządzeń peryferyjnych. Dzięki dużej prędkości oferowanej za niewielką cenę połączenie USB stało się najpopularniejszą metodą podłączania urządzeń peryferyjnych do komputera. Umieszczając łącze USB 2.0 w monitorze, firma Philips zapewnia wygodnie ulokowane, łatwe w użyciu i szybkie połączenie pozwalające na odczyt, zapis, ładowanie i przesyłanie programów, danych, mediów cyfrowych lub plików muzycznych do i z komputera, a także pomiędzy komputerem a jednym bądź wieloma urządzeniami USB.

 • Automatyczne dopasowywanie jasności do oświetlenia otoczenia

  Wyjątkowa funkcja SmartBright firmy Philips wykorzystuje wbudowany czujnik do automatycznej regulacji ustawień ekranu, dzięki czemu zapewnia najlepsze warunki do oglądania, ograniczone zużycie energii oraz wydłużoną żywotność monitora. Funkcja pozwala także wyeliminować zmęczenie wzroku powodowane kontrastującą ze sobą jasnością ekranu i oświetleniem pokoju. Regulacja nie wymaga ingerencji użytkownika, gdyż dokonywana jest automatycznie, stosownie do zmieniających się warunków oświetleniowych w pomieszczeniu.

 • Wbudowane głośniki to dźwięk bez bałaganu na biurku

  Głośniki wbudowane w monitor.

 • Samodzielne funkcje dźwiękowe do wydajnych konferencji sieciowych

  Wbudowane zaawansowane oprogramowanie urządzenia zapewnia sygnał audio nawet wtedy, gdy nie ma sygnału wideo.

 • Zgodność ze SmartManage umożliwia zarządzanie urządzeniami przez sieć LAN

  SmartManage to system monitorowania, zarządzania i sprawdzania stanu monitorów oraz zdalna pomoc w rozwiązywaniu problemów z monitorami za pośrednictwem sieci LAN.

 • Bezołowiowa konstrukcja wspomaga ochronę środowiska

  Produkty niezawierające ołowiu zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z normami Wspólnoty Europejskiej określonymi w dyrektywie dotyczącej ograniczenia stosowania substancji niebezpiecznych (RoHS), które ograniczają możliwość użycia ołowiu i innych toksycznych substancji, które mogą być szkodliwe dla zdrowia oraz środowiska.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu