1
Niezbadane

Monitor LCD

  Monitor LCD

  Doskonały obraz specjalnie dla wymagających profesjonalistów

  Model 190P7 jest stworzony dla użytkowników zajmujących się finansami i biznesem. Monitor ten oferuje doskonały obraz oraz maksymalnie niskie koszty eksploatacji dzięki szerokiej gamie funkcji zwiększających produktywność, funkcji zdalnego sterowania SmartManage oraz ergonomicznej i bezołowiowej konstrukcji. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Doskonały obraz specjalnie dla wymagających profesjonalistów

 • Najszerszy kąt widzenia — nawet do 178 stopni

  Najszerszy kąt widzenia, do 178 stopni, zapewnia czysty obraz widoczny pod każdym kątem.

 • Szybki czas reakcji 8 ms (GtG): wspaniałe wyświetlanie ruchomych obrazów

  Czas reakcji matrycy dla przejścia GtG (Grey to Grey) to średni czas, który potrzebuje piksel ekranu na przejście z dowolnego stanu w inny, czyli na przejście przez kilka zestawów odcieni losowych kolorów. Im krótszy, tym lepszy — krótszy czas reakcji odpowiada szybszym zmianom stanu i skutkuje mniejszą liczbą widocznych artefaktów podczas wyświetlania szybko poruszających się obrazów. Czas reakcji GtG stanowi ważny wskaźnik jakości wyświetlanego obrazu w przypadku filmów, nagrań wideo i gier. Jest on szczególnie ważny podczas wyświetlania dokumentów biznesowych, wykresów i zdjęć.

 • Rozdzielczość SXGA 1280 x 1024 — ostrzejszy obraz

  W monitorach graficznych rozdzielczość ekranu to liczba punktów (pikseli) na całym ekranie. Na przykład na ekranie o rozdzielczości 1280 x 1024 można wyświetlić 1280 różnych punktów w każdej z 1024 linii, czyli ok. 1,3 mln pikseli.

 • Gotowość do pracy w systemie Windows Vista

  Nowe monitory firmy Philips są przystosowane do obsługi zaawansowanego wizualnie i wymagającego systemu Windows Vista. Ich żywe kolory i wysoka jakość obrazu zapewniają jeszcze lepszą zabawę oraz wydajność w pracy, a także pozwalają na pełniejszą kontrolę nad pracą komputera w domu, jak i w biurze. Dzięki nim przeglądanie, wyszukiwanie i organizowanie informacji służbowych oraz rozrywkowych odbywa się w szybki, wydajny i łatwy sposób.

 • Zgodność ze SmartManage umożliwia zarządzanie urządzeniami przez sieć LAN

  SmartManage to system monitorowania, zarządzania i sprawdzania stanu monitorów oraz zdalna pomoc w rozwiązywaniu problemów z monitorami za pośrednictwem sieci LAN.

 • Możliwość obracania ekranu o 90º i inteligentne zarządzanie przewodami

  Podstawa Super Ergo umożliwia ergonomiczne korzystanie z monitora i sprawne zarządzanie przewodami. Możliwość regulacji wysokości, kąta obrotu oraz pochylenia podstawy zapewniają wygodę podczas pracy przez cały dzień i rozładowanie napięcia mięśni; inteligentny system zarządzania przewodami zmniejsza bałagan na biurku i pozwala utrzymać porządek.

 • Regulacja pochylenia i obrotu zapewnia idealny kąt widzenia

  Regulacja pochylenia i obrotu ekranu to mechanizm wbudowany w podstawę monitora, dzięki czemu można go obracać oraz przechylać w przód lub w tył.

 • Automatyczne dopasowywanie jasności do oświetlenia otoczenia

  Wyjątkowa funkcja SmartBright firmy Philips wykorzystuje wbudowany czujnik do automatycznej regulacji ustawień ekranu, dzięki czemu zapewnia najlepsze warunki do oglądania, ograniczone zużycie energii oraz wydłużoną żywotność monitora. Funkcja pozwala także wyeliminować zmęczenie wzroku powodowane kontrastującą ze sobą jasnością ekranu i oświetleniem pokoju. Regulacja nie wymaga ingerencji użytkownika, gdyż dokonywana jest automatycznie, stosownie do zmieniających się warunków oświetleniowych w pomieszczeniu.

 • Łatwa regulacja ustawień ekranu za pomocą funkcji Philips SmartControl

  Oprogramowanie do dokładnej regulacji ustawień ekranu. Firma Philips oferuje dwie możliwości regulacji ustawień: można skorzystać z wielopoziomowego menu ekranowego za pomocą przycisków na monitorze lub skorzystać z oprogramowania Philips SmartControl w celu ustawienia parametrów monitora w wygodny i znany sposób.

 • Dwa złącza DVI oferują lepszą obsługę różnych formatów wejściowego sygnału PC

  Możliwość przełączania między sygnałami wejściowymi z różnych urządzeń komputerowych na jednym monitorze jest o wiele wygodniejsza niż stosowanie oddzielnych monitorów dla każdego urządzenia. Dwa wejścia DVI są szczególnie przydatne w przypadku profesjonalnych zastosowań. Odpowiedni klawisz skrótu pozwala przełączać między dostępnymi sygnałami z komputera bez potrzeby przełączania jakichkolwiek przewodów.

 • Łatwe i szybkie wbudowane połączenie USB 2.0

  Uniwersalna magistrala szeregowa (USB) to standardowy protokół umożliwiający łączenie komputerów i urządzeń peryferyjnych. Dzięki dużej prędkości oferowanej za niewielką cenę połączenie USB stało się najpopularniejszą metodą podłączania urządzeń peryferyjnych do komputera. Umieszczając łącze USB 2.0 w monitorze, firma Philips zapewnia wygodnie ulokowane, łatwe w użyciu i szybkie połączenie pozwalające na odczyt, zapis, ładowanie i przesyłanie programów, danych, mediów cyfrowych lub plików muzycznych do i z komputera, a także pomiędzy komputerem a jednym bądź wieloma urządzeniami USB.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu