1
Monitory

Monitor LCD

  Monitor LCD

  inteligentny sposób na zwiększenie wydajności

  Wydajność popłaca! Profesjonaliści polegają na dużym ekranie monitora 200P6IG, którego ergonomia zwiększa wydajność pracy a bezołowiowa konstrukcja i możliwość zdalnego zarządzania zapewniają niskie koszty eksploatacji. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

inteligentny sposób na zwiększenie wydajności

 • Rozdzielczość UXGA 1600 x 1200 to ostrzejszy obraz

  W monitorach graficznych rozdzielczość ekranu oznacza liczbę punktów (pikseli) na całym ekranie. Na przykład ekran o rozdzielczości 1600 na 1200 pikseli może wyświetlać 1600 oddzielnych punktów w każdej z 1200 linii, czyli około 2 milionów pikseli. Zapewnia to lepszą wydajność ekranu i efekt poprawnego wyświetlania kolorów.

 • Trzy wejścia zapewniają maksymalną elastyczność

  Trzy wejścia umożliwiają wyświetlanie sygnałów cyfrowego i analogowego. Monitor posiada złącza wejściowe D-Sub (VGA) oraz DVI-I. Interfejs DVI-I umożliwia odbieranie sygnału cyfrowego lub sygnału analogowego za pomocą opcjonalnego adaptera, zapewniając maksymalną elastyczność i pewność, że monitor nie „zestarzeje się” zbyt szybko.

 • Czas reakcji od włączenia do wyłączenia 16 ms: lepsza jakość tekstu i grafiki

  Czas reakcji to okres, w którym komórka ciekłego kryształu przechodzi ze stanu aktywnego (czarna) do nieaktywnego (biała) i ponownie do stanu aktywnego (czarna). Czas ten jest mierzony w milisekundach. Im krótszy, tym lepszy — krótszy czas reakcji odpowiada szybszym zmianom stanu i skutkuje mniejszą liczbą widocznych artefaktów podczas wyświetlania zmieniających się tekstów i obrazów. Czas reakcji jest szczególnie ważny podczas wyświetlania dokumentów biznesowych, wykresów i zdjęć.

 • Wyświetlaj więcej obrazów i tekstu bez konieczności przewijania

  Obszar wyświetlania to widoczna część ekranu monitora używana do wyświetlania danych.

 • Możliwość obracania ekranu o 90º i inteligentne zarządzanie przewodami

  Podstawa Super Ergo umożliwia ergonomiczne korzystanie z monitora i sprawne zarządzanie przewodami. Możliwość regulacji wysokości, kąta obrotu oraz pochylenia podstawy zapewniają wygodę podczas pracy przez cały dzień i rozładowanie napięcia mięśni; inteligentny system zarządzania przewodami zmniejsza bałagan na biurku i pozwala utrzymać porządek.

 • Wbudowane głośniki to dźwięk bez bałaganu na biurku

  Głośniki wbudowane w monitor.

 • Samodzielne funkcje dźwiękowe do wydajnych konferencji sieciowych

  Wbudowane zaawansowane oprogramowanie urządzenia zapewnia sygnał audio nawet wtedy, gdy nie ma sygnału wideo.

 • Wyświetlanie obrazu z różnych źródeł: S-Video i CVBS

  Złącza umożliwiające odbiór sygnału z dwóch źródeł wideo: S-video i CVBS

 • Umożliwia wyświetlanie obrazu z komputera podczas oglądania TV lub wideo

  Funkcja PIP umożliwia oglądanie obrazu telewizyjnego lub wideo w małym oknie umieszczonym w dowolnym miejscu na ekranie.

 • Zgodność ze SmartManage umożliwia zarządzanie urządzeniami przez sieć LAN

  SmartManage to system monitorowania, zarządzania i sprawdzania stanu monitorów oraz zdalna pomoc w rozwiązywaniu problemów z monitorami za pośrednictwem sieci LAN.

 • Bezołowiowa konstrukcja wspomaga ochronę środowiska

  Produkty niezawierające ołowiu zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z normami Wspólnoty Europejskiej określonymi w dyrektywie dotyczącej ograniczenia stosowania substancji niebezpiecznych (RoHS), które ograniczają możliwość użycia ołowiu i innych toksycznych substancji, które mogą być szkodliwe dla zdrowia oraz środowiska.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu