1
Monitory

Monitor LCD

  Monitor LCD

  Wydajny wyświetlacz do zastosowań medycznych

  Wysoka rozdzielczość, krótki czas reakcji oraz certyfikat zgodności z normą EN/IEC 60601-1 gwarantują, że monitor Philips 200P7MG spełnia wysokie wymagania dotyczące wydajności i niezawodności, urządzeń używanych w służbie zdrowia. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wydajny wyświetlacz do zastosowań medycznych

Wysoka rozdzielczość, krótki czas reakcji oraz certyfikat zgodności z normą EN/IEC 60601-1 gwarantują, że monitor Philips 200P7MG spełnia wysokie wymagania dotyczące wydajności i niezawodności, urządzeń używanych w służbie zdrowia. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Wydajny wyświetlacz do zastosowań medycznych

 • Gotowość do pracy w systemie Windows Vista

  Nowe monitory firmy Philips są przystosowane do obsługi zaawansowanego wizualnie i wymagającego systemu Windows Vista. Ich żywe kolory i wysoka jakość obrazu zapewniają jeszcze lepszą zabawę oraz wydajność w pracy, a także pozwalają na pełniejszą kontrolę nad pracą komputera w domu, jak i w biurze. Dzięki nim przeglądanie, wyszukiwanie i organizowanie informacji służbowych oraz rozrywkowych odbywa się w szybki, wydajny i łatwy sposób.

 • Zgodne z normą EN/IEC 60601-1, do zastosowań w środowiskach medycznych

  EN/IEC 60601 to międzynarodowa norma dla sprzętu medycznego ogłoszona przez Komitet techniczny Międzynarodowej komisji elektrotechniki, czołowej organizacji przygotowującej i ogłaszającej normy międzynarodowe w elektrotechnice i elektronice. Odpowiednie części normy dotyczą ogólnego bezpieczeństwa i emisji elektromagnetycznej. Zgodność z ostrą Normą bezpieczeństwa elektrycznego w medycynie (normy IEC 60601-1 / EN 60601-1) oraz Normą medyczną ECM (normy IEC 60601-1-2, EN 60601-1-2) dla monitorów używanych w medycynie jest wymagana dla sprzętu używanego w szpitalach.

 • Zgodność ze SmartManage umożliwia zarządzanie urządzeniami przez sieć LAN

  SmartManage to system monitorowania, zarządzania i sprawdzania stanu monitorów oraz zdalna pomoc w rozwiązywaniu problemów z monitorami za pośrednictwem sieci LAN.

 • Rozdzielczość UXGA 1600 x 1200 to ostrzejszy obraz

  W monitorach graficznych rozdzielczość ekranu oznacza liczbę punktów (pikseli) na całym ekranie. Na przykład ekran o rozdzielczości 1600 na 1200 pikseli może wyświetlać 1600 oddzielnych punktów w każdej z 1200 linii, czyli około 2 milionów pikseli. Zapewnia to lepszą wydajność ekranu i efekt poprawnego wyświetlania kolorów.

 • Najszerszy kąt widzenia — nawet do 178 stopni

  Najszerszy kąt widzenia, do 178 stopni, zapewnia czysty obraz widoczny pod każdym kątem.

 • Trzy wejścia zapewniają maksymalną elastyczność

  Trzy wejścia umożliwiają wyświetlanie sygnałów cyfrowego i analogowego. Monitor posiada złącza wejściowe D-Sub (VGA) oraz DVI-I. Interfejs DVI-I umożliwia odbieranie sygnału cyfrowego lub sygnału analogowego za pomocą opcjonalnego adaptera, zapewniając maksymalną elastyczność i pewność, że monitor nie „zestarzeje się” zbyt szybko.

 • Czas reakcji od włączenia do wyłączenia 16 ms: lepsza jakość tekstu i grafiki

  Czas reakcji to okres, w którym komórka ciekłego kryształu przechodzi ze stanu aktywnego (czarna) do nieaktywnego (biała) i ponownie do stanu aktywnego (czarna). Czas ten jest mierzony w milisekundach. Im krótszy, tym lepszy — krótszy czas reakcji odpowiada szybszym zmianom stanu i skutkuje mniejszą liczbą widocznych artefaktów podczas wyświetlania zmieniających się tekstów i obrazów. Czas reakcji jest szczególnie ważny podczas wyświetlania dokumentów biznesowych, wykresów i zdjęć.

 • Możliwość obracania ekranu o 90º i inteligentne zarządzanie przewodami

  Podstawa Super Ergo umożliwia ergonomiczne korzystanie z monitora i sprawne zarządzanie przewodami. Możliwość regulacji wysokości, kąta obrotu oraz pochylenia podstawy zapewniają wygodę podczas pracy przez cały dzień i rozładowanie napięcia mięśni; inteligentny system zarządzania przewodami zmniejsza bałagan na biurku i pozwala utrzymać porządek.

 • Łatwa regulacja ustawień ekranu za pomocą funkcji Philips SmartControl

  Oprogramowanie do dokładnej regulacji ustawień ekranu. Firma Philips oferuje dwie możliwości regulacji ustawień: można skorzystać z wielopoziomowego menu ekranowego za pomocą przycisków na monitorze lub skorzystać z oprogramowania Philips SmartControl w celu ustawienia parametrów monitora w wygodny i znany sposób.

 • Łatwe i szybkie wbudowane połączenie USB 2.0

  Uniwersalna magistrala szeregowa (USB) to standardowy protokół umożliwiający łączenie komputerów i urządzeń peryferyjnych. Dzięki dużej prędkości oferowanej za niewielką cenę połączenie USB stało się najpopularniejszą metodą podłączania urządzeń peryferyjnych do komputera. Umieszczając łącze USB 2.0 w monitorze, firma Philips zapewnia wygodnie ulokowane, łatwe w użyciu i szybkie połączenie pozwalające na odczyt, zapis, ładowanie i przesyłanie programów, danych, mediów cyfrowych lub plików muzycznych do i z komputera, a także pomiędzy komputerem a jednym bądź wieloma urządzeniami USB.

 • Łatwy w podłączeniu przewód DVI zapewnia prawdziwie cyfrowy obraz

  Przewód DVI dostarczany z produktem zapewnia wysokiej jakości obraz cyfrowy.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu