1
Monitory

Monitor LCD z cyfrowym tunerem TV

  Monitor LCD z cyfrowym tunerem TV

  Cyfrowy monitor Full HD TV w stylowej obudowie

  Ciesz się doskonałą wydajnością stylowego, błyszczącego i oszałamiającego monitora Full HD 1080p z cyfrowym tunerem TV! W połączeniu z wejściami HDMI i AV oraz potężnym dźwiękiem model 231T1 wynosi rozrywkę na nowy poziom! Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Cyfrowy monitor Full HD TV w stylowej obudowie

Ciesz się doskonałą wydajnością stylowego, błyszczącego i oszałamiającego monitora Full HD 1080p z cyfrowym tunerem TV! W połączeniu z wejściami HDMI i AV oraz potężnym dźwiękiem model 231T1 wynosi rozrywkę na nowy poziom! Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Monitor LCD z cyfrowym tunerem TV

58 cm/23" panoramiczny T-line, 1920 x 1080 Full HD 231T1SB/00 Znajdź podobne produkty

Cyfrowy monitor Full HD TV w stylowej obudowie

 • Ekran LCD Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080p

  Ekran LCD Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080p

  Ekran Full HD umożliwia osiągnięcie rozdzielczości panoramicznej 1920 x 1080 pikseli. Jest to największa rozdzielczość transmisji HD zapewniająca najwyższą możliwą jakość obrazu. Ekran jest w pełni przygotowany na rozwój technologii HD, dzięki obsłudze sygnałów 1080p z dowolnych źródeł, włącznie z najnowszymi technologiami (np. Blu-ray i nowoczesne konsole do gier HD). Ulepszone algorytmy przetwarzania sygnału w pełni obsługują wyższą jakość i rozdzielczość obrazu, co pozwala osiągnąć czysty obraz bez migotania, optymalną jasność i rewelacyjne kolory.

 • Funkcja HDMI zapewnia najlepsze wrażenia multimedialne

  Funkcja HDMI zapewnia najlepsze wrażenia multimedialne

  Urządzenie ze złączem HDMI jest wyposażone w osprzęt potrzebny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

 • Współczynnik SmartContrast 50000:1 zapewnia głęboką czerń i większe bogactwo szczegółów

  Współczynnik SmartContrast 50000:1 zapewnia głęboką czerń i większe bogactwo szczegółów

  Potrzebujesz płaskiego wyświetlacza LCD o największym kontraście i najżywszych obrazach? Połączenie zaawansowanej obróbki sygnału wideo i wyjątkowej technologii przyciemnianego podświetlenia zapewnia niezwykle żywy obraz. Funkcja SmartContrast pozwala uzyskać większy kontrast dzięki doskonałemu poziomowi czerni oraz wiernie odwzorowanym cieniom i ciemnym kolorom, zapewniając jasny, naturalny obraz.

 • Incredible Surround to więcej przyjemności z muzyki

  Incredible Surround to więcej przyjemności z muzyki

  Incredible Surround™ to technologia audio firmy Philips, która, za pomocą najnowocześniejszych metod elektronicznego przesunięcia fazowego, sprawia, że dźwięk z lewego i prawego kanału jest miksowany w ten sposób, aby zwiększyć wirtualną odległość między dwoma głośnikami. Większa rozpiętość znacznie uwydatnia efekt stereofoniczny i tworzy naturalniejszy wymiar dźwięku. Incredible Surround™ umożliwia przeżywanie całkowicie przestrzennego efektu z większą głębią i rozpiętością dźwięku, bez korzystania z dodatkowych głośników.

 • Odbiór MPEG4 HDTV za pomocą tunera DVBT

  HDTV umożliwia oglądanie telewizji HD o najlepszej możliwej jakości obrazu i dźwięku bez dodatkowego dekodera. Z wbudowanym tunerem DVBT obsługującym najnowsze formaty MPEG-4 możesz odbierać i oglądać telewizyjne kanały HD i inne materiały multimedialne w jakości cyfrowej

 • Inteligentny tryb obrazu umożliwia dostosowanie trybu obrazu do treści wyświetlanej na ekranie

  Optymalny obraz i dźwięk zależą od wielu czynników, takich jak źródło wideo, rodzaj zawartości, typ pomieszczenia, typ urządzenia wyświetlającego itd. Inteligentny tryb obrazu zapewnia wygodne dostosowanie ustawień obrazu i dźwięku do sposobu korzystania z telewizora. Ustawienie „Personal” umożliwia dostosowanie ustawień obrazu do preferencji użytkownika, zapisywanie ustawień oraz łatwy dostęp.

 • Funkcja SmartSound wybiera doskonały tryb odtwarzania dźwięku

  Funkcja umożliwia wybór różnych trybów, np. Film, Gry, Muzyka itd., zapewniając automatyczne uaktywnienie wstępnie definiowanych częstotliwości w celu ulepszenia dźwięku związanego z funkcją.

 • Czas reakcji poniżej 5 ms zapewniający szybkie, wyraziste zwroty akcji

  Czas reakcji jest mierzony w milisekundach i wyznacza szybkość reakcji na sygnał. Krótszy czas reakcji to mniejsze smużenie obrazu i większa przyjemność oglądania szybko poruszających się obrazów i obiektów. W przypadku tego panelu LCD czas reakcji wynosi 5 ms, dzięki czemu można na nim oglądać szybkie i wyraziste zwroty akcji.

 • Wbudowany moduł TV do oglądania programów telewizyjnych na monitorze komputera

  Tuner telewizyjny wbudowany w monitor w celu wyświetlania sygnałów telewizyjnych oraz danych komputerowych.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu