telewizory stereofoniczne

  telewizory stereofoniczne

  Uprzyjemnij sobie oglądanie filmów

  Telewizor 25" oferuje dobrą jakość obrazu i dwa wbudowane głośniki wykorzystujące system Incredible Surround. Telewizor wyposażony jest w funkcję Contrast Plus zwiększającą głębię obrazu, łatwo dostępne gniazda A/V z boku i telegazetę z pamięcią 10 stron. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Uprzyjemnij sobie oglądanie filmów

z technologią Crystal Clear

 • Kineskop Blackline FX oferuje obraz o dużym kontraście

  Nowy kineskop Blackline FX firmy Philips z ciemną szybą, zapewniającą wyższy kontrast, i luminoforem o wysokiej pigmentacji, zapewniającym jaśniejszy obraz o wyższym kontraście.

 • Technologia Crystal Clear zwiększa głębię obrazu

  Łącząc takie funkcje polepszające jakość obrazu, jak Contrast Plus i poprawę kolorów, technologia Crystal Clear zwiększa głębię obrazu.

 • Incredible Surround™ to więcej przyjemności z muzyki

  Incredible Surround™ to technologia audio firmy Philips, która, za pomocą najnowocześniejszych metod elektronicznego przesunięcia fazowego, sprawia, że dźwięk z lewego i prawego kanału jest miksowany w ten sposób, aby zwiększyć wirtualną odległość między dwoma głośnikami. Większa rozpiętość znacznie uwydatnia efekt stereofoniczny i tworzy naturalniejszy wymiar dźwięku. Incredible Surround™ umożliwia przeżywanie całkowicie przestrzennego efektu z większą głębią i rozpiętością dźwięku, bez korzystania z dodatkowych głośników.

 • Smart Picture i Smart Sound pozwalające dostosować ustawienia oglądania

  Zaprogramowane przez firmę Philips tryby dla funkcji Smart Picture i Smart Sound to możliwość bezpośredniego dostępu do ustawień za jednym naciśnięciem przycisku na pilocie. Dostępna jest cała gama trybów, dzięki którym można uzyskać optymalny obraz i dźwięk.

 • Pamięć 10 stron Smart Text — szybki dostęp do telegazety.

  Telegazeta jest standardowym systemem transmisji informacji obsługiwanym przez większość nadawców. Dzięki telegazecie Smart Text z pamięcią na 10 stron teletekstu masz szybki dostęp do informacji na zmieniających się stronach telegazety.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też