1
Niezbadane

Telewizor panoramiczny

  Telewizor panoramiczny

  Oglądanie filmów

  Ten unikalny telewizor oferuje jakość obrazu na niespotykanym poziomie. Technologia Pixel Plus 2 umożliwia unikalne połączenie niezwykłej ostrości, zwiększonego wrażenia głębi, naturalnych szczegółów, żywych kolorów w czasie wyświetlania obrazu z dowolnego źródła. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Matchline Telewizor panoramiczny

28 cali, Telewizor cyfrowy 100 Hz 28PW9509/12 Znajdź podobne produkty

Oglądanie filmów

na telewizorze z Pixel Plus 2

 • Technologia budowy kineskopu Real Flat zapewnia naturalny obraz

  Bardziej płaski kineskop oznacza szerszy kąt widzenia i mniejsze odbicia, zapewniając najlepszy możliwy obraz.

 • Pixel Plus 2 to większa ilość szczegółów, głębia i czystość obrazu

  Pixel Plus 2 jest to technologia przetwarzania obrazu cyfrowego, która poprawia rozdzielczość obrazów ruchomych i nieruchomych. To coś więcej niż dodawanie pikseli — to także ich optymalizacja, dzięki czemu uzyskuje się najlepszą ostrość i niesamowitą głębię kolorów z dowolnego źródła w dowolnej chwili. Technologia ta nie tylko poprawia rozdzielczość, ale także reprodukcję kolorów, w wyniku czego uzyskuje się najdokładniejsze z możliwych szczegóły koloru i doskonałą wyrazistość.

 • Digital Scan 100 Hz — stabilniejszy i przyjemniejszy obraz

  Tradycyjne telewizory skanują obraz 50 razy na sekundę (50 Hz). Oko ludzkie wykrywa wtedy migotanie obrazu. Telewizory o częstotliwości 100 Hz skanują obraz 100 razy na sekundę, co eliminuje migotanie obrazu. Telewizor cyfrowy firmy Philips podwaja częstotliwość skanowania obrazu. Daje to całkowicie stabilny obraz, który nie męczy oczu.

 • Digital Natural Motion zapewnia płynne ruchome obrazy

  Firma Philips opracowała funkcję Digital Natural Motion, aby wyeliminować migotanie widoczne na ekranie podczas odtwarzania ruchu. Funkcja Digital Natural Motion określa poziom ruchu w obrazie i koryguje zniekształcenia odtwarzania ruchu w programie i materiałach filmowych (takich jak DVD). Dzięki temu odtwarzanie ruchu jest bezproblemowe, a doskonała ostrość zwiększa przyjemność oglądania.

 • System Active Control z czujnikiem oświetl. optymalizuje jakość obrazu

  Active Control to unikalny i inteligentny system optymalizacji jakości obrazu poprzez pomiar i analizę odbieranego sygnału w celu automatycznej regulacji ustawień. System Active Control używa czujnika oświetlenia w celu dopasowania jasności obrazu do poziomu oświetlenia w pokoju.

 • Virtual Dolby Surround zapewnia dźwięk o kinowej jakości

  Virtual Dolby Surround to technologia umożliwiająca uzyskanie zoptymalizowanego efektu dźwięku przestrzennego, dającego wrażenie korzystania z systemu Dolby Pro Logic bez konieczności instalowania dodatkowych głośników tylnych. Dzięki temu słuchacze mogą całkowicie zanurzyć się w program telewizyjny.

 • Podział ekranu telegazety pozwala równolegle wyświetlać obraz TV i telegazety.

  Podział ekranu na dwa obrazy umożliwia wyświetlanie na ekranie obok siebie obrazu i tekstu wybranego kanału.

 • Telegazeta Smart Text (1200 stron)

  Telegazeta jest standardowym systemem transmisji informacji obsługiwanym przez większość nadawców. Dzięki telegazecie Smart Text z pamięcią na 1200 stron teletekstu masz bardzo szybki dostęp do informacji na zmieniających się stronach telegazety.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu