Telewizor panoramiczny

  Telewizor panoramiczny

  Oglądanie filmów

  Ten unikalny telewizor oferuje jakość obrazu na niespotykanym poziomie. Technologia Pixel Plus 2 umożliwia unikalne połączenie niezwykłej ostrości, zwiększonego wrażenia głębi, naturalnych szczegółów, żywych kolorów w czasie wyświetlania obrazu z dowolnego źródła. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Matchline Telewizor panoramiczny

28 cali, Telewizor cyfrowy 100 Hz 28PW9509/12 Znajdź podobne produkty

Oglądanie filmów

na telewizorze z Pixel Plus 2

 • Technologia budowy kineskopu Real Flat zapewnia naturalny obraz

  Bardziej płaski kineskop oznacza szerszy kąt widzenia i mniejsze odbicia, zapewniając najlepszy możliwy obraz.

 • Pixel Plus 2 to większa ilość szczegółów, głębia i czystość obrazu

  Pixel Plus 2 jest to technologia przetwarzania obrazu cyfrowego, która poprawia rozdzielczość obrazów ruchomych i nieruchomych. To coś więcej niż dodawanie pikseli — to także ich optymalizacja, dzięki czemu uzyskuje się najlepszą ostrość i niesamowitą głębię kolorów z dowolnego źródła w dowolnej chwili. Technologia ta nie tylko poprawia rozdzielczość, ale także reprodukcję kolorów, w wyniku czego uzyskuje się najdokładniejsze z możliwych szczegóły koloru i doskonałą wyrazistość.

 • Digital Scan 100 Hz — stabilniejszy i przyjemniejszy obraz

  Tradycyjne telewizory skanują obraz 50 razy na sekundę (50 Hz). Oko ludzkie wykrywa wtedy migotanie obrazu. Telewizory o częstotliwości 100 Hz skanują obraz 100 razy na sekundę, co eliminuje migotanie obrazu. Telewizor cyfrowy firmy Philips podwaja częstotliwość skanowania obrazu. Daje to całkowicie stabilny obraz, który nie męczy oczu.

 • Digital Natural Motion zapewnia płynne ruchome obrazy

  Firma Philips opracowała funkcję Digital Natural Motion, aby wyeliminować migotanie widoczne na ekranie podczas odtwarzania ruchu. Funkcja Digital Natural Motion określa poziom ruchu w obrazie i koryguje zniekształcenia odtwarzania ruchu w programie i materiałach filmowych (takich jak DVD). Dzięki temu odtwarzanie ruchu jest bezproblemowe, a doskonała ostrość zwiększa przyjemność oglądania.

 • System Active Control z czujnikiem oświetl. optymalizuje jakość obrazu

  Active Control to unikalny i inteligentny system optymalizacji jakości obrazu poprzez pomiar i analizę odbieranego sygnału w celu automatycznej regulacji ustawień. System Active Control używa czujnika oświetlenia w celu dopasowania jasności obrazu do poziomu oświetlenia w pokoju.

 • Virtual Dolby Surround zapewnia dźwięk o kinowej jakości

  Virtual Dolby Surround to technologia umożliwiająca uzyskanie zoptymalizowanego efektu dźwięku przestrzennego, dającego wrażenie korzystania z systemu Dolby Pro Logic bez konieczności instalowania dodatkowych głośników tylnych. Dzięki temu słuchacze mogą całkowicie zanurzyć się w program telewizyjny.

 • Podział ekranu telegazety pozwala równolegle wyświetlać obraz TV i telegazety.

  Podział ekranu na dwa obrazy umożliwia wyświetlanie na ekranie obok siebie obrazu i tekstu wybranego kanału.

 • Telegazeta Smart Text (1200 stron)

  Telegazeta jest standardowym systemem transmisji informacji obsługiwanym przez większość nadawców. Dzięki telegazecie Smart Text z pamięcią na 1200 stron teletekstu masz bardzo szybki dostęp do informacji na zmieniających się stronach telegazety.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też