Oprawa sufitowa

  Oprawa sufitowa

  Pomaluj swój dom światłem

  Każda z lamp jest przykładem doskonałego wzornictwa — przy ich tworzeniu czerpano inspirację z ciekawych form i nowoczesnych trendów w dziedzinie wystroju wnętrz. Oferujemy szeroki wybór lamp w rozmaitych kształtach, pełnych inspirujących pomysłów na ozdobienie i oświetlenie Twojego domu.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Pomaluj swój dom światłem

 • Wiele zastosowań i opcji wykończeń dostosowanych do Twojego gustu

  Wiele zastosowań i opcji wykończeń dostosowanych do Twojego gustu

  Jeśli interesujesz się projektowaniem wnętrz i lubisz eksperymentować, bawiąc się w domu najnowszymi stylami i konwencjami, wypróbuj Philips inStyle, czyli kolekcję dekoracyjnych lamp ściennych, sufitowych, podłogowych i stołowych wykonanych z najszlachetniejszych materiałów i dostępnych w bogatej palecie kolorów.

 • Efekt ciepłego, białego światła

  Efekt ciepłego, białego światła

  Wykorzystano tu najnowszą technologię pozwalającą uzyskać w pomieszczeniu efekt ciepłego, białego światła przy jednoczesnej oszczędności energii.

 • Rozproszone, ciepłe, białe światło

  Rozproszone, ciepłe, białe światło

  Ta lampa wykorzystuje najnowszą technologię pozwalającą uzyskać ciepłe, naturalne, białe światło przy jednoczesnej oszczędności energii. Efekt rozproszonego światła rozjaśni pomieszczenie ciepłym, białym blaskiem, łącząc w sobie funkcjonalność i dbałość o środowisko. Rozproszone światło nadaje się idealnie do ogólnego oświetlenia.

 • Bardzo wysoka trwałość

  Bardzo wysoka trwałość

  Długa żywotność lamp – do 10 000 godzin użytkowania.

 • Nawet 80% oszczędność energii

  Nawet 80% oszczędność energii

  Ta lampa zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła, co pozwala zmniejszyć rachunki za prąd i przyczynia się do ochrony środowiska.

 • Kształty pełne ekspresji i elegancji, najlepszej jakości materiały

  Lampy z kolekcji Philips inStyle zostały zaprojektowane tak, aby doskonale pasowały do współczesnych wnętrz. Dzięki wielu kombinacjom dostępnych wykończeń, kolekcja ta znakomicie komponuje się z takimi elementami, jak: zasłony, meble, kolory ścian i akcesoria, tworząc idealny efekt, o którym marzysz. Dbałość o szczegóły i koncepcję projektu pomoże Ci wyrazić swój styl właśnie tak, jak chcesz, i pozwoli stworzyć nastrój i doskonałą atmosferę dla Ciebie, Twoich przyjaciół i rodziny.

 • Do zestawu dołączono źródła światła firmy Philips

  Oprawa jest wyposażona w źródła światła firmy Philips, co gwarantuje najwyższą jakość światła i oświetlenie pasujące do danej oprawy.

 • Możliwość montażu na ścianach i sufitach

  Możliwość montażu oprawy na ścianie lub na suficie daje maksymalną elastyczność względem wyboru optymalnego zastosowania.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też