1
Wybierz lampę

Kinkiet

    Kinkiet

    Pomaluj swój dom światłem

    Umieść na ścianie swojej łazienki tubę wypełnioną światłem. Ta biała, podłużna lampa idealnie sprawdzi się na co dzień. Jest wyposażona w wyłącznik i emituje jasne, energooszczędne światło doskonale sprawdzające się w łazience.

    Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Pomaluj swój dom światłem

  • IP44, produkt idealnie nadający się do użytkowania w łazience

    IP44, produkt idealnie nadający się do użytkowania w łazience

    Ta lampa łazienkowa Philips została zaprojektowana pod kątem wilgotnych miejsc i przeszła rygorystyczne testy, które potwierdziły jej odporność na wodę. Poziom IP określają dwie liczby: pierwsza to poziom ochrony przeciw kurzowi, a druga przeciw wodzie. Poziom IP44 oznacza, że lampa ta jest odporna na zachlapania. To czyni z niej idealną lampę do łazienki.

  • Źródła światła o niezwykłej żywotności

    Źródła światła o niezwykłej żywotności

    Oferta obejmuje szeroki wybór energooszczędnych, fluorescencyjnych świetlówek przeznaczonych do ogólnego oświetlenia otoczenia. Po zainstalowaniu lamp do łazienki InStyle nie trzeba martwić się o części zamienne czy naprawy. Dzięki nim zaoszczędzisz również energię i pieniądze.

  • Oszczędność energii

    Oszczędność energii

    Ta lampa firmy Philips zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła, co pozwala zmniejszyć rachunki za prąd i przyczynia się do ochrony środowiska.

  • Przycisk włączania / wyłączania na lampie

    Przycisk włączania / wyłączania na lampie

    Dyskretnie umieszczony przycisk ułatwia włączanie i wyłączanie światła.

  • Możliwość montażu na ścianie w pionie i w poziomie

    Możliwość montażu na ścianie w pionie i w poziomie

    Tę lampę można zamontować w pionie i w poziomie — w zależności od potrzeb.

  • Dobre oświetlenie w łazience to podstawa

    Dobre oświetlenie jest niezbędne podczas czynności wykonywanych przy lustrze, dlatego każda lampa wyposażona jest w wysokiej klasy źródło światła, ułatwiające codzienną pielęgnację. W produktach oświetleniowych do łazienki wykorzystano najnowszą, energooszczędną technologię, która zapewnia dobrej jakości oświetlenie bez efektu oślepienia.

  • Oferta do różnych zastosowań

    Kolekcja obejmuje szeroki wybór lamp ściennych i sufitowych. Wśród nich znajdują się duże oprawy sufitowe, które w komfortowy sposób oświetlą całą łazienkę. Oprócz tego w ofercie występują również kinkiety zapewniające czyste, jasne światło niwelujące cienie. Dzięki temu można precyzyjnie wykonać makijaż, ogolić się lub założyć soczewki kontaktowe.

  • Pomaluj łazienkę światłem

    Lampy do łazienki z kolekcji InStyle są doskonałym uzupełnieniem wystroju każdej łazienki dzięki stylowemu wykończeniu i solidnej konstrukcji. Odporne na zużycie materiały, takie jak matowa stal szlachetna, aluminium i szkło, są wykończone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, np. gładkie, zaokrąglone krawędzie czy powierzchnie pozbawione wystających elementów. To kolekcja o nowoczesnej stylistyce z eleganckim, dekoracyjnym zacięciem, wykonana jednak z zachowaniem czystości i prostoty stylu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu