Lampka stołowa

  Lampka stołowa

  Pomaluj swój dom światłem

  Geometryczna konstrukcja zastosowana w tej gamie lśniąco białych lamp przypomina piłkę golfową. Oprawa tworzy interesujące cienie i podkreśla zamiłowanie właściciela do pięknych form. Zachwycający wygląd klosza dopełniają niklowane stojaki i obramowania, a całość emanuje subtelną elegancją.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Pomaluj swój dom światłem

 • Wiele zastosowań i opcji wykończeń dostosowanych do Twojego gustu

  Wiele zastosowań i opcji wykończeń dostosowanych do Twojego gustu

  Jeśli interesujesz się projektowaniem wnętrz i lubisz eksperymentować, bawiąc się w domu najnowszymi stylami i konwencjami, wypróbuj Philips inStyle, czyli kolekcję dekoracyjnych lamp ściennych, sufitowych, podłogowych i stołowych wykonanych z najszlachetniejszych materiałów i dostępnych w bogatej palecie kolorów.

 • Nawet 40% oszczędność energii

  Nawet 40% oszczędność energii

  Ta lampa zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła, co pozwala zmniejszyć rachunki za prąd i przyczynia się do ochrony środowiska.

 • Regulacja jasności światła

  Regulacja jasności światła

  Oprawa jest wyposażona w regulator przyciemniania umożliwiający ustawienie wybranej jasności światła.

 • Kształty pełne ekspresji i elegancji, najlepszej jakości materiały

  Lampy z kolekcji Philips inStyle zostały zaprojektowane tak, aby doskonale pasowały do współczesnych wnętrz. Dzięki wielu kombinacjom dostępnych wykończeń, kolekcja ta znakomicie komponuje się z takimi elementami, jak: zasłony, meble, kolory ścian i akcesoria, tworząc idealny efekt, o którym marzysz. Dbałość o szczegóły i koncepcję projektu pomoże Ci wyrazić swój styl właśnie tak, jak chcesz, i pozwoli stworzyć nastrój i doskonałą atmosferę dla Ciebie, Twoich przyjaciół i rodziny.

 • Do zestawu dołączono źródła światła firmy Philips

  Oprawa jest wyposażona w źródła światła firmy Philips, co gwarantuje najwyższą jakość światła i oświetlenie pasujące do danej oprawy.

 • Wyjątkowe oświetlenie

  Oprawa oferuje wyjątkowe oświetlenie umożliwiające podkreślenie niektórych elementów wystroju pomieszczenia i stworzenie przyjemnego nastroju. Jednocześnie pozwala zaoszczędzić więcej energii niż tradycyjne lampy halogenowe.

 • Okres eksploatacji do 2000 godzin

  Żarówki Eco-Classic świecą nawet przez 2000 godzin.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też