Kinkiet

  Kinkiet

  Pomaluj swój dom światłem

  Ta rodzina smukłych, białych opraw oświetleniowych zbudowana jest z delikatnych, a przy tym solidnych materiałów. Oprawy w kształcie rurki przeciętej na pół umieszczono w niklowanej ramie. Pełne gracji, eleganckie kształty wyglądają tak dobrze, że poczujesz dumę, montując je w swoim domu.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Pomaluj swój dom światłem

 • Wiele zastosowań i opcji wykończeń dostosowanych do Twojego gustu

  Wiele zastosowań i opcji wykończeń dostosowanych do Twojego gustu

  Jeśli interesujesz się projektowaniem wnętrz i lubisz eksperymentować, bawiąc się w domu najnowszymi stylami i konwencjami, wypróbuj Philips InStyle, czyli kolekcję dekoracyjnych opraw wiszących, kinkietów, opraw sufitowych oraz lamp podłogowych i stołowych wykonanych z najszlachetniejszych materiałów i dostępnych w bogatej palecie kolorów.

 • Efekt ciepłego, białego światła

  Efekt ciepłego, białego światła

  Wykorzystano tu najnowszą technologię pozwalającą uzyskać w pomieszczeniu efekt ciepłego, białego światła przy jednoczesnej oszczędności energii.

 • Rozproszone, ciepłe, białe światło

  Rozproszone, ciepłe, białe światło

  Ta lampa wykorzystuje najnowszą technologię opracowaną przez firmę Philips, która pozwala uzyskać ciepłe, naturalne, białe światło przy jednoczesnej oszczędności energii. Efekt rozproszonego światła rozjaśni pomieszczenie ciepłym, białym blaskiem. Produkt łączy w sobie funkcjonalność i dbałość o środowisko. Rozproszone światło nadaje się idealnie do ogólnego oświetlenia.

 • Bardzo wysoka trwałość

  Bardzo wysoka trwałość

  Długa żywotność lamp – do 10 000 godzin użytkowania.

 • Nawet 80% oszczędność energii

  Nawet 80% oszczędność energii

  Ta lampa zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła, co pozwala zmniejszyć rachunki za prąd i przyczynia się do ochrony środowiska.

 • Kształty pełne ekspresji i elegancji, najlepszej jakości materiały

  Lampy z kolekcji Philips InStyle zostały zaprojektowane tak, aby doskonale pasowały do współczesnych wnętrz. Dzięki wielu kombinacjom dostępnych wykończeń, kolekcja ta znakomicie komponuje się z takimi elementami, jak zasłony, meble, kolory ścian i akcesoria, tworząc idealny efekt, o którym marzysz. Dbałość o szczegóły i koncepcję projektu pomoże Ci wyrazić swój styl dokładnie tak, jak chcesz, i pozwoli stworzyć nastrój i doskonałą atmosferę dla Ciebie, Twoich przyjaciół i rodziny.

 • Do zestawu dołączono żarówki firmy Philips

  Lampa jest wyposażona w żarówki firmy Philips, co gwarantuje najwyższą jakość światła i oświetlenie pasujące do danej oprawy.

 • Zgodność ze ściennym regulatorem przyciemniania

  Ta oprawa jest zgodna z zainstalowanym ściennym regulatorem przyciemniania (niedołączony do zestawu).

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też