Oprawa wisząca

  Oprawa wisząca

  Pomaluj swój dom światłem

  Te intrygująco ekspresyjne żyrandole w chromowanym, złotym bądź brązowym wykończeniu, stanowią spektakularny centralny element salonu. Każde cienkie, eleganckie ramię jest zakończone najnowocześniejszą diodą LED wysokiej mocy.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Pomaluj swój dom światłem

 • Niezwykła trwałość

  Niezwykła trwałość

  Źródło światła godne zaufania. Produkty oświetleniowe LED firmy Philips gwarantują wyjątkową trwałość min. 20 000 godzin (co oznacza 20 lat w przypadku średniego użycia przez 3 godziny dziennie, przy co najmniej 13 000 włączeń i wyłączeń). Już nie trzeba się martwić naprawą lub wymianą żarówki, ciesząc się jednocześnie doskonałym, nastrojowym oświetleniem w domu.

 • Nawet 80% oszczędność energii

  Nawet 80% oszczędność energii

  Technologia oświetleniowa LED stosowana w produktach firmy Philips zapewnia znaczną oszczędność energii (moduł o mocy 7,5 W wytwarza światło o wydajności 350 lumenów). Dlatego każdy produkt oświetleniowy firmy Philips pozwala oszczędzać energię, a zarazem pieniądze dzięki niższym rachunkom za elektryczność. Oprócz tego przyczynia się do ochrony środowiska. Jeśli szukasz oświetlenia domowego, które pozwala oszczędzać energię i zapewnia doskonałej jakości światło, a na dodatek jest dostępne w szerokiej gamie nowoczesnych wzorów, szukaj produktów firmy Philips opartych na technologii LED.

 • Regulacja wysokości

  Regulacja wysokości

  Oprawa jest wyposażona w długie przewody, co zapewnia większą elastyczność podczas instalacji. Wybierz odpowiednią wysokość w zależności od potrzeb.

 • Dioda LED wysokiej mocy

  Dioda LED wysokiej mocy

  Moduł LED to unikalne rozwiązanie opracowane przez firmę Philips, łączące 3 diody LED w oprawie z materiałów syntetycznych i aluminium. Ta technika pozwala na uzyskanie optymalnej wydajności oświetlenia i całkowicie jednolitego koloru światła.

 • Wiele zastosowań i opcji wykończeń dostosowanych do Twojego gustu

  Wiele zastosowań i opcji wykończeń dostosowanych do Twojego gustu

  Jeśli interesujesz się projektowaniem wnętrz i lubisz eksperymentować, bawiąc się w domu najnowszymi stylami i konwencjami, wypróbuj Philips inStyle, czyli kolekcję dekoracyjnych lamp ściennych, sufitowych, podłogowych i stołowych wykonanych z najszlachetniejszych materiałów i dostępnych w bogatej palecie kolorów.

 • Efekt ciepłego, białego światła

  Efekt ciepłego, białego światła

  Wypełnij swój dom efektami świetlnymi o barwie ciepłej bieli dzięki najnowszym innowacjom w technologii LED. Firma Philips wprowadza najnowszej generacji diody LED wysokiej mocy, oferujące ciepłe białe światło, osiągające temperaturę barwową 2700 kelwinów. To innowacyjne rozwiązanie przenosi nasze oprawy na wyższy poziom, łącząc elegancję i nastrój ze światłem i wydajnością.

 • Kształty pełne ekspresji i elegancji, najlepszej jakości materiały

  Lampy z kolekcji Philips inStyle zostały zaprojektowane tak, aby doskonale pasowały do współczesnych wnętrz. Dzięki wielu kombinacjom dostępnych wykończeń, kolekcja ta znakomicie komponuje się z takimi elementami, jak: zasłony, meble, kolory ścian i akcesoria, tworząc idealny efekt, o którym marzysz. Dbałość o szczegóły i koncepcję projektu pomoże Ci wyrazić swój styl właśnie tak, jak chcesz, i pozwoli stworzyć nastrój i doskonałą atmosferę dla Ciebie, Twoich przyjaciół i rodziny.

 • Wysokiej jakości światło o silnym strumieniu

  Moduł o mocy 7,5 W wytwarza silny strumień świetlny równy wytwarzanemu przez zwykłą żarówkę 40 W (350 lumenów).

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też