Oprawa wisząca

    Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/406951716/406951716_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
    Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

    Oprawa wisząca

    Pomaluj swój dom światłem

    Oprawa sufitowa Philips myLiving Nehru w kolorze niklu, z charakterystycznie ukształtowanymi kloszami z wysokiej jakości szkła, stanowi połączenie formy i funkcjonalności. Dzięki materiałom wysokiej jakości ta lampa rzuca ciepłe, białe światło. Jest też energooszczędna i stylowa. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

myLiving Oprawa wisząca

Nehru, matowy chrom 406951716 Znajdź podobne produkty

Pomaluj swój dom światłem

  • Ciepłe, białe światło

    Ciepłe, białe światło

    Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Lampy o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, bardziej przytulne światło, natomiast lampy o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Ta lampa firmy Philips rzuca ciepłe, białe światło, które zapewnia przytulną atmosferę.

  • Do zestawu zawsze dołączamy żarówki firmy Philips

    Do zestawu zawsze dołączamy żarówki firmy Philips

    W zestawie znajdują się wysokiej jakości, energooszczędne żarówki Philips EcoLamp, które pozwalają osiągnąć najlepszy efekt oświetleniowy.

  • Oszczędność energii

    Oszczędność energii

    Ta energooszczędna lampa firmy Philips zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła, co pozwala zmniejszyć rachunki za prąd i przyczynia się do ochrony środowiska.

  • Regulacja wysokości podczas instalacji

    Oprawa wisząca firmy Philips jest wyposażona w długie przewody, co zapewnia większą elastyczność podczas instalacji. Wybierz odpowiednią wysokość w zależności od potrzeb.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu