1
Wybierz lampę

Wbudowany reflektor punktowy

  Wbudowany reflektor punktowy

  Inteligentne połączenie światła i kształtu

  Wbudowany reflektor punktowy Philips Ledino o dużej mocy wspaniale wpisuje się w każde z wnętrz i pasuje do pomieszczeń urządzonych w różnych stylach. Niewielka, ale doskonale ukształtowana, odchylana lampa LED znajduje się wewnątrz minimalistycznej aluminiowej oprawy, która idealnie wtapia się w sufit.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Inteligentne połączenie światła i kształtu

w jednym wbudowanym reflektorze punktowym

 • Możliwość przyciemniania

  Możliwość przyciemniania

  Możliwość regulacji intensywności światła przy użyciu odpowiedniego przełącznika sprawia, że lampy Philips SmartSpot idealnie nadają się do eksponowania pewnych elementów wystroju pomieszczenia oraz tworzenia atmosfery na każdą okazję. Idealne tło romantycznej kolacji, rodzinnego relaksu i spotkania z przyjaciółmi, odpowiednie także do oświetlenia przedpokoju.

 • Bardzo wysoka trwałość

  Bardzo wysoka trwałość

  Wysoka trwałość i pełna niezawodność. Lampy Philips SmartSpot wykorzystują diody LED wysokiej mocy, które zachowują pełną jakość i moc nawet przez 20 000 godzin użytkowania.

 • Niesamowita elastyczność

  Niesamowita elastyczność

  Philips SmartSpot to nowoczesne źródło światła, które pozwoli Ci uzyskać pełną kontrolę nad domowym oświetleniem. Wiele modeli z tej serii umożliwia swobodne obracanie, aby można było skierować światło tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne.

 • Wysokiej jakości materiały o niezwykłej trwałości

  Wysokiej jakości materiały o niezwykłej trwałości

  Lampy Philips SmartSpot zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak odlewane aluminium.

 • Nawet 80% oszczędność energii

  Nawet 80% oszczędność energii

  Każda lampa Philips SmartSpot pozwala zaoszczędzić energię — dzięki temu możesz zmniejszyć rachunki za prąd, a jednocześnie przyczynić się do ochrony środowiska.

 • Efekt ciepłego, białego światła

  Efekt ciepłego, białego światła

  Lampy Philips SmartSpot LED wykorzystują najnowszą technologię oświetleniową LED i nowoczesne diody LED wysokiej mocy zapewniające ciepłe, białe światło o temperaturze 2700 kelwinów.

 • Wysoka efektywność świetlna

  Wysokiej jakości silne światło (moc 7,5 W pozwala uzyskać jasność 350 lumenów) i kąt padania wiązki światła równy 40° sprawiają, że te lampy idealnie nadają się do podświetlania części pomieszczeń, które chcemy wyeksponować.

 • Smukła i dyskretna konstrukcja

  Te nowoczesne lampy wbudowane są eleganckie i dyskretne. Doskonale wtapiają się w sufit — nie mają żadnych wystających krawędzi, które mogłyby odciągać uwagę od wystroju pomieszczenia.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu