1

Niezwykle smukły telewizor LED Smart

  -{discount-percentage}%

  Niezwykle smukły telewizor LED Smart

  Nagrodzona wydajność

  Telewizor Ultra HD z serii 9000 firmy Philips ma doskonałe parametry i zapewnia niezrównaną wyrazistość obrazu. Technologia Ultra Pixel HD wykorzystuje sześciordzeniowy system przetwarzania, co pozwala uzyskać niezwykle ostry obraz zarówno w przypadku rozdzielczości macierzystej Ultra HD, jak i materiałów Full HD. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Nagrodzona wydajność

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Nagrodzona wydajność

Telewizor Ultra HD z serii 9000 firmy Philips ma doskonałe parametry i zapewnia niezrównaną wyrazistość obrazu. Technologia Ultra Pixel HD wykorzystuje sześciordzeniowy system przetwarzania, co pozwala uzyskać niezwykle ostry obraz zarówno w przypadku rozdzielczości macierzystej Ultra HD, jak i materiałów Full HD. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

9000 series Niezwykle smukły telewizor LED Smart

165 cm (65"), Easy 3D, DVB-T/T2/C/S/S2 65PFL9708S/12 Znajdź podobne produkty

Nagrodzona wydajność

Telewizor LED Ultra HD z systemem Ambilight

 • Technologia Perfect Motion Rate Ultra o częstotliwości 900 Hz zapewnia wyraziste wyświetlanie ruchu w rozdzielczości Ultra HD

  W celu uzyskania precyzyjnego, płynnego i naturalnego odwzorowania ruchu firma Philips opracowała Perfect Motion Rate — standard pomiaru ostrości poruszających się obrazów. PMR to połączenie wyjątkowego przetwarzania obrazu, liczby klatek na sekundę, częstotliwości odświeżania poszczególnych klatek, a także doskonałych możliwości przyciemniania i technologii podświetlenia. Im wyższy współczynnik PMR, tym lepszy kontrast i bardziej wyraziste wyświetlanie ruchu, a więc i wyższa jakość obrazu.

 • Trójstronny system Ambilight XL zapewnia większą intensywność wrażeń podczas oglądania

  Ta opatentowana technologia firmy Philips sprawia, że ekran wydaje się znacznie szerszy — a wrażenia podczas oglądania bardziej realistyczne — rzucając na ścianę bardzo szeroką poświatę z trzech stron ekranu. Technologia ta automatycznie dostosowuje kolor światła tak, aby pasowało do wyświetlanego obrazu. Dzięki funkcji dopasowania do ściany barwa światła zawsze idealnie pasuje do obrazu na telewizorze, niezależnie od koloru ściany. Liczne ustawienia można dostosować do swoich upodobań.

 • Program Skype™ umożliwia wykonywanie połączeń głosowych i wideo na ekranie telewizora

  Odkryj nowy wymiar rozmów telefonicznych i dziel się swoimi doświadczeniami z osobami, które są dla Ciebie ważne, bez względu na to, gdzie się znajdują. Dzięki programowi Skype™ w telewizorze możesz wykonywać połączenia głosowe i wideo z salonu. Wystarczy podłączyć do telewizora kamerę Philips (dołączoną do zestawu) i już można cieszyć się doskonałą jakością obrazu i dźwięku, siedząc na wygodnej kanapie.

 • Smart TV — świat internetowej rozrywki

  Odkryj świat wykraczający poza tradycyjną telewizję. Wypożyczaj i strumieniowo przesyłaj bezpośrednio do telewizora filmy, nagrania wideo, gry i inne materiały z internetowych sklepów z filmami. Oglądaj ulubione programy w ramach usługi Catch-up TV i ciesz się szeroką gamą aplikacji internetowych dzięki usłudze Smart TV. Komunikuj się z rodziną i przyjaciółmi za pomocą programu Skype™ lub sieci społecznościowych. Lub... po prostu przeglądaj strony internetowe!

 • Aplikacja MyRemote — sterowanie funkcjami telewizora za pomocą telefonu lub tabletu

  Steruj telewizorem i nagrywaj w ruchu, korzystając z jednej prostej aplikacji. Zmień swój tablet lub smartfon w uniwersalnego pilota ze wszystkimi opcjami oryginalnego pilota oraz dodatkowymi funkcjami, takimi jak wpisywanie tekstu. Funkcja SimplyShare przesyła materiały do telewizora. Funkcja Wi-Fi Smart Screen umożliwia oglądanie cyfrowych programów telewizyjnych w urządzeniu. Z kolei dzięki aplikacji MyRemote, można nagrywać ulubione programy i być zawsze na bieżąco. Wystarczy przejrzeć elektroniczny przewodnik telewizyjny i wybrać programy do nagrania i obejrzenia później. Telewizor z technologią Smart TV zasługuje na prawdziwie inteligentną aplikację.

 • Wi-Fi Miracast™ — kopiuj zawartość ze swoich urządzeń do telewizora

  Oglądaj wybrane materiały multimedialne w dowolnym miejscu i czasie. Przenieś obraz widoczny na wyświetlaczu urządzenia na duży ekran. Udostępniaj zdjęcia ze smartfona, laptopa i nie tylko. Połączenia można łatwo skonfigurować, a technologia ta jest obsługiwana przez wiele urządzeń.

 • Doskonałe wykończenie — telewizory, które wyglądają równie dobrze jak działają

  Dom odzwierciedla styl właściciela. Z tego powodu w naszych produktach zastosowaliśmy subtelne, wyrafinowane kolory i wykończenie oraz wysokiej jakości materiały, takie jak aluminium i stal, dzięki czemu nasze telewizory idealnie komponują się z wystrojem wnętrz.

 • Wbudowana karta Wi-Fi do łatwego łączenia się ze światem online

  Wbudowana karta Wi-Fi do łatwego łączenia się ze światem online

  Wbudowana karta Wi-Fi telewizora Philips Smart TV sprawia, że łączenie z siecią domową jest szybkie i łatwe, co pozwala na dostęp do świata rozrywki lub bezprzewodowe udostępnianie multimediów w domu.

 • Pilot zdalnego sterowania ze wskaźnikiem i klawiaturą — pełna kontrola

  Pilot zdalnego sterowania ze wskaźnikiem i klawiaturą — pełna kontrola

  Całkowicie intuicyjny pilot zdalnego sterowania oferuje wszystkie standardowe funkcje, takie jak przyciski kierunkowe, regulacja głośności i przyciski skrótów. Ponadto wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk OK, aby skorzystać z funkcji ułatwionej nawigacji. Wskaźnik działa w sposób podobny do myszy — umożliwia wskazywanie, klikanie i łatwe przewijanie ekranu. Po odwróceniu pilota można korzystać z pełnej klawiatury ułatwiającej wpisywanie tekstu. Najlepsze zostawiliśmy na koniec: nasz inteligentny pilot ma czujniki żyroskopowe rozróżniające „górę” i „dół”, dlatego można wpisywać tekst bez obaw o przypadkową zmianę kanałów.

 • Rozdzielczość Ultra HD zapewnia niezwykle ostry obraz

  Poznaj zupełnie nowe oblicze telewizji dzięki rozdzielczości 4-krotnie większej niż w tradycyjnych telewizorach Full HD. Rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli zapewnia obraz tak wyraźny i rzeczywisty, że można go przyrównać do okna na zupełnie nowy świat.

 • Ultra Pixel HD — nagradzana technologia jakości obrazu

  Korzystając z dziedzictwa tej nagradzanej technologii odpowiedzialnej za jakość obrazu, udało nam się podnieść już i tak wysoką rozdzielczość obrazu na zupełnie nowy poziom. Algorytmy przetwarzania obrazu wykorzystywane w ramach technologii Ultra Pixel HD pozwalają wyświetlić na ekranie każdy obraz w najlepszej rozdzielczości Ultra HD. Dzięki temu bez względu na to, czy oglądasz film w trybie online, czy też materiał w rozdzielczości macierzystej Ultra HD, zawsze możesz cieszyć się najdoskonalszą ostrością i jakością Ultra HD, jaką gwarantuje firma Philips.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Dla HbbTV, klienta Multiroom i serwera, a także serwisu Netflix i aplikacji MyRemote wymagana jest aktualizacja oprogramowania.
 • Aplikacja MyRemote i powiązane z nią funkcje różnią się w zależności od modelu telewizora i kraju, a także modelu urządzenia inteligentnego i systemu operacyjnego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/TV.
 • Aby pobrać aplikację dla telewizora Smart TV, odwiedź stronę www.philips.com/tv i odkryj usługi dostępne w Twoim kraju.
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych. Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
 • Zgodność zależy od certyfikatu Wi-Fi Miracast systemu Android w wersji 4.2 lub nowszej. Szczegółowe informacje można znaleźć w dokumentacji technicznej urządzenia.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny i faktyczna dostępność (do 8 dni) zależą od kraju i operatora.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu