1
Wybierz lampę

Lampa biurkowa

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/674203116/674203116_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Lampa biurkowa

  Światło łagodne dla oczu

  Lampa biurkowa Philips Mallet zapewnia warunki do bardzo wydajnej pracy. Poziom jasności można dostosować jednym ruchem palca, a podwójne obrotowe ramiona pozwalają uzyskać optymalne oświetlenie. Przez wbudowany port USB z łatwością naładujesz telefon lub odtwarzacz MP3. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Światło łagodne dla oczu

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Eyecare Lampa biurkowa

MALLET, biała, LED 674203116 Znajdź podobne produkty

Światło łagodne dla oczu

Wspomaganie koncentracji

 • Odpowiednia optyka zapewniająca równomierne oświetlenie

  Odpowiednia optyka zapewniająca równomierne oświetlenie

  Zastosowana w tej lampie biurkowej Philips EyeCare odpowiednia optyka sprawia, że rzucane przez nią światło jest rozproszone i równomiernie oświetla miejsce pracy. Eliminuje to problem z niejednolitym oświetleniem i oślepiającym światłem, które męczą wzrok.

 • Redukcja efektu oślepiania i mniejsze zmęczenie oczu

  Redukcja efektu oślepiania i mniejsze zmęczenie oczu

  Połączenie odpowiedniej optyki i wysokiej jakości chłodnego światła LED rzucanego przez lampę Philips EyeCare redukuje efekt oślepiania i zmniejsza zmęczenie oczu. Komfortowe światło, które nie migocze, zapewnia optymalny komfort dla oczu.

 • Zimne światło dzienne, wspomagające koncentrację

  Zimne światło dzienne, wspomagające koncentrację

  Z różnych badań wynika, że zimne światło dzienne o temperaturze barwowej 5500 K i jasności do 1000 luksów wspomaga koncentrację, utrzymanie odpowiedniego poziomu energii i skupienia.

 • Dokładna regulacja — stopniowe, dotykowe ustawianie jasności

  Dokładna regulacja — stopniowe, dotykowe ustawianie jasności

  Regulacja natężenia światła za pomocą stopniowego, dotykowego regulatora przyciemniania umożliwia ustawienie takiej jasności światła, która będzie łagodna dla oczu i odpowiednia do wykonywanych czynności. Stopniowe ustawianie jasności zapewnia łagodną zmianę poziomu oświetlenia, do której oczy się bardziej naturalnie przystosowują.

 • Większy zasięg zapewniający maksymalny komfort podczas czytania

  Większy zasięg zapewniający maksymalny komfort podczas czytania

  Ergonomiczne, elastyczne ramię lampy biurkowej Philips EyeCare zapewnia większy zasięg dla maksymalnego komfortu podczas czytania. Umożliwia ono bezproblemowe ustawienie świata, co oznacza, że nie trzeba się niewygodnie nachylać nad biurkiem, aby odpowiednio skierować światło na miejsce pracy.

 • Wbudowany port USB

  Dla większej wygody lampa biurkowa Philips EyeCare jest wyposażona we wbudowany port USB, który umożliwia ładowanie smartfonów i innych urządzeń podczas pracy.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu