1
Osobiste, bezprzewodowe oświetlenie hue

Lampa biurkowa

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/7/7121231ph/7121231ph_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Lampa biurkowa

  Stwórz oświetlenie wykraczające poza ramy wyobraźni

  Stylowa lampa biurkowa LED Philips hue Beyond łączy w sobie nastrojowe oświetlenie i ciepłe białe światło zadaniowe. Lampa łączy się z siecią bezprzewodową, co umożliwia szybkie sterowanie jej funkcjami za pomocą urządzenia przenośnego. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Stwórz oświetlenie wykraczające poza ramy wyobraźni

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Hue Personal Wireless Lighting Lampa biurkowa

Zestaw startowy Beyond, biała, LED 7121231PH Znajdź podobne produkty

Stwórz oświetlenie wykraczające poza ramy wyobraźni

Możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb

 • Sterowanie za pośrednictwem urządzeń przenośnych z systemem iOS i Android

  Sterowanie za pośrednictwem urządzeń przenośnych z systemem iOS i Android

  Mostek Philips hue umożliwia bezprzewodowe sterowanie oświetleniem z dowolnego miejsca w domu. Bez względu na to, czy znajdujesz się w salonie, przy stole w jadalni, czy w sypialni, urządzenie przenośne może sterować dowolną lampą podłączoną do mostka.

 • Ustaw oświetlenie, aby włączało się i wyłączało, gdy znajdujesz się poza domem

  Ustaw oświetlenie, aby włączało się i wyłączało, gdy znajdujesz się poza domem

  Można stworzyć wrażenie, że ktoś jest w domu nawet wtedy, gdy dom jest pusty. Ustaw zaprogramowane alarmy lub skorzystaj z wyłącznika czasowego, aby włączać i wyłączać oświetlenie o stałych lub losowych godzinach. Dzięki dostępowi przez Internet możesz sterować oświetleniem w domu bezpośrednio za pomocą aplikacji w urządzeniu przenośnym. Włącz rozwiązanie typu geofencing w aplikacji, a oświetlenie będzie się automatycznie włączało i wyłączało przy wchodzeniu lub wychodzeniu. To wygodne rozwiązanie zapewnia spokój bez względu na to, gdzie jesteś.

 • Zawsze na czasie

  Zawsze na czasie

  System Philips hue jest oparty na ZigBee — wydajnej energetycznie, bezpiecznej i niezawodnej technologii umożliwiającej sterowanie oświetleniem. System jest nieustannie wzbogacany o nowe funkcje i ulepszenia. Aktualizacje oprogramowania oraz oprogramowania sprzętowego są przeprowadzane bezprzewodowo w produkcie hue — bezpośrednio i bez problemu.

 • Podłącz do 50 żarówek i lamp hue

  Podłącz do 50 żarówek i lamp hue

  Można podłączyć do 50 żarówek lub lamp do mostka Philips hue. Wystarczy zacząć od jednego z dostępnych zestawów startowych i dodawać kolejne produkty Philips hue. Później można sterować oświetleniem jednym ruchem palca dzięki intuicyjnej aplikacji Philips hue do urządzeń przenośnych z systemem iOS i Android.

 • Podwójne możliwości systemu hue

  Podwójne możliwości systemu hue

  Czytaj i pracuj w harmonii ze swoim nastrojem — zrelaksowanym, pełnym energii lub towarzyskim — dzięki mocy światła. Lampa hue Beyond jest wyposażona w dwa niezależne źródła światła skierowane w górę i w dół, co pozwala na jednoczesne tworzenie nieograniczonych połączeń kolorów pasujących do nastroju oraz ustawianie oświetlenia funkcjonalnego do pracy lub innych zadań.

 • Korzystaj z najlepszego oświetlenia funkcjonalnego podczas pracy

  Korzystaj z najlepszego oświetlenia funkcjonalnego podczas pracy

  Korzystaj z najlepszego oświetlenia funkcjonalnego podczas codziennych czynności. Czytaj, pisz, pracuj przy oświetleniu LED wysokiej jakości.

 • Twórz niezliczone połączenia kolorów dopasowane do nastroju

  Twórz niezliczone połączenia kolorów dopasowane do nastroju

  Dzięki dwóm niezależnym źródłom światła można wybrać jeden kolor lub łączyć różne kolory, aby stworzyć idealną atmosferę dopasowaną do nastroju — sprzyjającą odprężeniu, dodającą energii lub wspierającą odkrywanie świata.

 • Korzystaj z powiadomień bez odwracania uwagi

  Korzystaj z powiadomień bez odwracania uwagi

  Można ustawić oświetlenie Philips hue, aby za pomocą subtelnego pulsowania kolorowego światła dyskretnie powiadamiało Cię o wiadomościach, aktualizacjach w serwisach społecznościowych i innych komunikatach odbieranych przez urządzenie przenośne. Dyskretne powiadomienia systemu hue nie odwracają uwagi, a przy tym są wystarczająco widoczne, aby łatwo je zauważyć. Stanowią przyjemny sposób informowania o przychodzących wiadomościach i aktualizacjach, który można indywidulanie dopasować.

 • Łatwa obsługa za pomocą intuicyjnej aplikacji hue

  Łatwa obsługa za pomocą intuicyjnej aplikacji hue

  Steruj oświetleniem jednym ruchem palca dzięki intuicyjnej aplikacji hue. Steruj każdym światłem z osobna, twórz i zapisuj własne aranżacje lub korzystaj z trybów oświetlenia, aby optymalnie wykorzystać możliwości systemu hue.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu