White and color ambiance Hue Go Lampa biurkowa

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/7/7146060ph/7146060ph_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  White and color ambiance Hue Go Lampa biurkowa

  Nieograniczone możliwości

  Dodaj do systemu oświetleniowego lampę Philips Hue Go zapewniającą białe i kolorowe światło. Lampa Go ma elegancką konstrukcję z przezroczystą obudową. Jest bezprzewodowa, przenośna i może działać nawet przez 3 godziny po naładowaniu. Można nią sterować za pomocą systemu Hue lub przycisku na produkcie. Zobacz wszystkie korzyści

 • Nieograniczone możliwości

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Hue White and color ambiance Hue Go Lampa biurkowa

Lampa biurkowa 7146060PH Znajdź podobne produkty

Nieograniczone możliwości

Niezwykłe przeżycia

 • Możliwość przenoszenia

  Możliwość przenoszenia

  Lampa Philips Hue Go jest tak wszechstronna, jak to tylko możliwe. Po podłączeniu do gniazdka rzuca na ściany kolor lub biel. Po odłączeniu od gniazdka możesz zabrać Philips Hue Go ze sobą i oświetlić nią obszar pracy lub zabawy. Zasilana jest z akumulatora umożliwiającego świecenie nawet przez 3 godziny. Ponadto w trybie przenoszenia lampą Philips Hue Go można sterować za pomocą urządzenia przenośnego. Wbudowana funkcja zarządzania zasilaniem zapewnia maksymalnie długi czas użytkowania. Lampa Philips Hue Go nie jest wodoodporna, jednak została zaprojektowana do pracy nawet przy wysokiej wilgotności.

 • Przełącznik na urządzeniu

  Przełącznik na urządzeniu

  Lampą Philips Hue Go możesz sterować także bez smartfona. Ustawienia światła można zmieniać za pomocą przycisku na produkcie. Do wyboru jest 7 różnych efektów świetlnych: funkcjonalne ciepłe białe światło, pobudzające chłodne światło oraz 5 naturalnych, dynamicznych efektów, które pasują do wyjątkowych chwil. Aby zmienić kolor, szybko dotknij i trzymaj palec na przycisku, aż znajdziesz ten właściwy. Prawdziwa zabawa zaczyna się jednak po podłączeniu Philips Hue Go do mostka. Umożliwia on sterowanie oświetleniem Philips Hue Go za pomocą urządzenia przenośnego, dając nieskończone możliwości.

 • Naturalne, dynamiczne efekty

  Naturalne, dynamiczne efekty

  Spraw, aby wyjątkowe chwile stały się jeszcze doskonalsze dzięki żywemu światłu. Lampa Philips Hue Go udostępnia 5 opatentowanych, naturalnych i dynamicznych efektów: Ciepłe światło świecy, Niedzielna kawa, Medytacja, Zaczarowany las i Nocna przygoda. Każdy z tych dynamicznych efektów ma swój charakterystyczny przebieg i układ kolorów wprowadzający odpowiedni nastrój.

 • Pełna kontrola z urządzenia przenośnego dzięki mostkowi Hue

  Pełna kontrola z urządzenia przenośnego dzięki mostkowi Hue

  Podłącz oświetlenie Philips Hue do mostka, aby korzystać z nieograniczonych możliwości systemu.

 • 16 mln kolorów kreatywności

  16 mln kolorów kreatywności

  Baw się oświetleniem i wybieraj spośród 16 mln kolorów, które natychmiast odmienią wnętrze i nastrój panujący w pomieszczeniu. Wystarczy, że dotkniesz jednego przycisku, a scena świetlna zmieni się w inną. Wykorzystaj ulubione zdjęcie i przeżyj ponownie tę szczególną chwilę w nastrojowym świetle. Zapisz ulubione ustawienia oświetlenia i przywołaj je w dowolnym momencie za dotknięciem palca.

 • Synchronizacja światła z muzyką i filmami

  Synchronizacja światła z muzyką i filmami

  Wypełnij całe pomieszczenie efektami telewizora lub zsynchronizuj światło z ulubioną muzyką i zobacz, jak oświetlenie reaguje na muzykę. Pobierz jedną z aplikacji i odkryj niesamowite możliwości, jakie daje oświetlenie Philips Hue.

 • Graj w lepszej atmosferze

  Graj w lepszej atmosferze

  Zagraj na zupełnie nowym poziomie. Pobierz aplikacje innych firm i odkryj niesamowite możliwości oświetlenia Philips Hue.

 • Budź się i zasypiaj w naturalny sposób

  Budź się i zasypiaj w naturalny sposób

  Philips Hue pomaga wstać z łóżka w dobrym nastroju i w pełni wypoczętym. Stopniowo zwiększające się natężenie oświetlenia rozświetla sypialnię niczym wschód słońca. W naturalny sposób delikatnie wybudza domowników, zastępując hałaśliwe i nagłe wyrwanie ich budzikiem z głębokiego snu. Zacznij dzień spokojnie, a wieczorem zrelaksuj się w otulającym, ciepłym białym świetle powoli przygotowującym ciało do regenerującego snu.

 • Stwórz odpowiedni nastrój za pomocą wybranego odcienia światła — od ciepłej bieli po chłodne światło dzienne

  Stwórz odpowiedni nastrój za pomocą wybranego odcienia światła — od ciepłej bieli po chłodne światło dzienne

  Stwórz nastrój odpowiedni do sytuacji i pomaluj swój dom białym światłem w odcieniach od ciepłego do zimnego. Eksperymentuj z rożnymi stylami w ciągu roku bez względu na to, czy wolisz wyraźne białe światło przypominające wiosenny powiew wiatru, ciepłe białe światło jak letnie słońce czy zimne światło dzienne, jakie często można spotkać zimą.

 • Różne tryby oświetlenia: Relaks, Czytanie, Koncentracja i Energia

  Różne tryby oświetlenia: Relaks, Czytanie, Koncentracja i Energia

  Światło wpływa na nasz nastrój i zachowanie. Philips Hue może pomóc Ci zmienić codzienne czynności w chwile pełne przyjemności. Zamiast porannej kawy wybierz chłodne, jasne, białe światło dzienne, które zapewnia zastrzyk energii dla ciała i umysłu na cały dzień. Zachowaj skupienie dzięki odpowiednio dostosowanemu, jasnemu, białemu światłu. Możesz też wyciągnąć się na fotelu i zrelaksować po długim dniu w otoczeniu ciepłego białego światła o delikatnym blasku.

 • Inteligentne sterowanie, w domu i na zewnątrz

  Inteligentne sterowanie, w domu i na zewnątrz

  Za pomocą aplikacji Philips Hue iOS i Android można zdalnie sterować oświetleniem z dowolnego miejsca. Użytkownik może sprawdzić, czy przed wyjściem z domu nie zapomniał wyłączyć światła, i włączyć je, jeśli pracuje do późna.

 • Ustawiaj wyłączniki czasowe w celu wygodnego użytkowania

  Ustawiaj wyłączniki czasowe w celu wygodnego użytkowania

  Dzięki funkcji harmonogramu w aplikacji Philips Hue oświetlenie Philips Hue może włączać się w domu nawet wtedy, gdy nikogo tam nie ma. Ustaw włączanie oświetlenia o ustalonej godzinie, tak aby było jasno, gdy wracasz do domu. Możesz nawet zaprogramować włączanie się światła w poszczególnych pomieszczeniach o różnych godzinach. Oczywiście możesz również ustawić, aby światła stopniowo wyłączały się w nocy i nie trzeba było martwić się o to, czy któreś pozostały włączone.

 • Przyciemnianie bez instalacji

  Przyciemnianie bez instalacji

  Przekonaj się, jak płynne przyciemnianie zapewnia oświetlenie Philips Hue. Nie za jasno. Nie za ciemno. Po prostu idealnie. Bez kabli, elektryka ani instalacji.

 • Sterowanie w wybrany sposób

  Sterowanie w wybrany sposób

  Podłącz oświetlenie Philips Hue do mostka i zacznij odkrywać niezliczone możliwości. Steruj oświetleniem za pomocą smartfona lub tabletu przez aplikację Philips Hue lub dodaj do systemu przełączniki włączające oświetlenie. Ustawiaj wyłączniki czasowe, powiadomienia, alarmy i wiele innych funkcji, aby w pełni wykorzystać możliwości systemu Philips Hue. Philips Hue nawet współpracuje z technologiami Amazon Alexa, Apple HomeKit i Google Home, które umożliwiają sterowanie oświetleniem za pomocą głosu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też