1
Wybierz lampę

Disney

Disney

SoftPal — przenośny świetlny przyjaciel

  Disney

  SoftPal — przenośny świetlny przyjaciel

  Włącz wyobraźnię

  Oświetlenie stworzone przez firmy Philips i Disney — lampka nocna SoftPal Kubuś Puchatek jest przenośnym, świecącym przyjacielem dziecka, łagodnie oświetlającym jego sypialnię. Dzięki tej przenośnej lampce ułatwiającej poruszanie się w ciemności dziecko może smacznie spać z miękkim towarzyszem do przytulania u boku. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Włącz wyobraźnię

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Disney SoftPal — przenośny świetlny przyjaciel

Kubuś Puchatek, żółta, LED 717053416 Znajdź podobne produkty

Włącz wyobraźnię

 • Dla dzieci

  Dla dzieci

  Ta opracowana przez firmy Philips i Disney lampa do pokoju dziecka pozwoli stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły robić to, co lubią najbardziej, czyli bawić się i rozwijać swoją kreatywność! Miejsce, w którym dzieci mogą się uczyć, bawić i spać w towarzystwie ulubionych bohaterów filmów Disneya. Produkt został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie dzieci.

 • Chłodna w dotyku i przyjazna dzieciom

  Chłodna w dotyku i przyjazna dzieciom

  Ta lampa jest całkowicie bezpieczna dla dzieci, ponieważ wykonano ją z materiałów przyjaznych dzieciom oraz zastosowano źródła światła LED, które są zawsze zimne w dotyku.

 • Zapewnia dziecku poczucie bezpieczeństwa w nocy

  Zapewnia dziecku poczucie bezpieczeństwa w nocy

  SoftPal to przenośny, świecący przyjaciel dziecka, łagodnie oświetlający jego sypialnię i zapewniający poczucie bezpieczeństwa w nocy. Można ustawić dwie różne intensywności światła na noc. Naciśnij przycisk na stacji dokującej, aby uzyskać łagodne światło nocne, lub włącz samą lampkę SoftPal, aby wypełnić pokój delikatnym światłem.

 • Towarzyszy dziecku w nocy

  Towarzyszy dziecku w nocy

  SoftPal może służyć jako przenośna lampka ułatwiająca poruszanie się w ciemności, np. podczas przemieszczania się do łazienki lub sypialni rodziców.

 • Miękka, miła i bezpieczna w dotyku lampka

  Miękka, miła i bezpieczna w dotyku lampka

  SoftPal to miękki świecący przyjaciel, którego można przytulić.

 • Oświetlenie LED wysokiej jakości

  Oświetlenie LED wysokiej jakości

  Technologia LED zastosowana w tej lampie to wyjątkowe rozwiązanie opracowane przez firmę Philips. Natychmiast się włącza, pozwala na uzyskanie optymalnej wydajności oświetlenia oraz podkreśla i ożywia kolory w pokoju dziecka.

 • Wystarczy przechylić, aby włączyć znajdujące się w środku źródło światła LED

  Wystarczy przechylić, aby włączyć znajdujące się w środku źródło światła LED

  Wystarczy obrócić lampkę SoftPal, aby rozświetlić mrok. W środku znajduje się źródło światła LED, które na przemian zapali się i zgaśnie po każdym przechyleniu dłoni.

 • Łatwe ładowanie indukcyjne po umieszczeniu w stacji dokującej

  Łatwe ładowanie indukcyjne po umieszczeniu w stacji dokującej

  Gdy umieścisz lampkę SoftPal w stacji dokującej i naciśniesz przycisk, rozpocznie się ładowanie indukcyjne. Z chwilą pełnego naładowania lampki automatycznie zgaśnie wskaźnik umieszczony w stacji.

 • Trwałość i odporność na upadki

  Ten produkt jest trwały i odporny na upadki. Nie ma ostrych krawędzi i jest wykonany z wytrzymałego materiału. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoje dziecko może beztrosko się bawić.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu