1
Wybierz lampę

Marvel

Marvel

Oprawa wisząca

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/7/717513516/717513516_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Marvel

  Oprawa wisząca

  Włącz wyobraźnię

  Opracowana przez firmy Philips i Marvel lampa wisząca Avengers wyróżnia się zwariowanymi wyciętymi kształtami, które rzucają ciekawe wzory na ściany sypialni. Umieszczono na niej ulubionych bohaterów Twojego dziecka z filmu Avengers, co z pewnością zainspiruje wspaniałe marzenia i zapewni spokojny sen! Zobacz wszystkie korzyści

  Sugerowana cena detaliczna: 99 zł

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Marvel Oprawa wisząca

Avengers, niebieski 717513516 Znajdź podobne produkty

Włącz wyobraźnię

 • Dla dzieci

  Dla dzieci

  Ta opracowana przez firmy Philips i Marvel lampa do pokoju dziecka pozwoli stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły robić to, co lubią najbardziej, czyli bawić się i rozwijać swoją kreatywność! Miejsce, w którym dzieci mogą się uczyć, bawić i spać w towarzystwie ulubionych bohaterów komiksów Marvela. Ta lampka została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie dzieci.

 • Idealna do oświetlenia ogólnego

  Idealna do oświetlenia ogólnego

  Ta opracowana przez firmy Philips i Marvel lampa do pokoju dziecka stanowi doskonały element dekoracyjny, który tworzy krąg światła. Zapewnia idealne oświetlenie podczas codziennych czynności wykonywanych przez dziecko.

 • Regulacja wysokości podczas instalacji

  Oprawa jest wyposażona w długie przewody, co zapewnia większą elastyczność podczas instalacji. Wybierz odpowiednią wysokość w zależności od potrzeb.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu