1
Disney

Disney

Disney

Oprawa wisząca

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/7/717514126/717514126_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Disney

  Oprawa wisząca

  Włącz wyobraźnię

  Ta opracowana przez firmy Philips i Disney wyrazista i kolorowa lampa z postaciami z filmu „Samoloty 2” wyróżnia się zwariowanymi wyciętymi kształtami, które rzucają ciekawe wzory na ściany sypialni. Umieszczono na niej ulubionych bohaterów Twojego dziecka, co z pewnością zainspiruje wspaniałe marzenia i zapewni spokojny sen! Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Disney Oprawa wisząca

Klosz PLANES, pomarańczowa 717514126 Znajdź podobne produkty

Włącz wyobraźnię

 • Dla dzieci

  Dla dzieci

  Ta opracowana przez firmy Philips i Disney lampa do pokoju dziecka pozwoli stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły robić to, co lubią najbardziej, czyli bawić się i rozwijać swoją kreatywność! Miejsce, w którym dzieci mogą się uczyć, bawić i spać w towarzystwie ulubionych bohaterów filmów Disneya. Produkt został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie dzieci.

 • Tylko klosz

  Tylko klosz

  Ten klosz jest przeznaczony do użycia jako oprawa wisząca. Do zestawu nie dołączono źródła światła, przewodu ani oprawki. Klosza można używać z oprawkami typu E27 i E14, ponieważ jest on wyposażony w adapter E27-E14.

 • Regulacja wysokości podczas instalacji

  Oprawa jest wyposażona w długie przewody, co zapewnia większą elastyczność podczas instalacji. Wybierz odpowiednią wysokość w zależności od potrzeb.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu