1
Disney

Disney

Disney

Oprawa wisząca

  Disney

  Oprawa wisząca

  Włącz wyobraźnię

  Ta opracowana przez firmy Philips i Disney wesoła oprawa wisząca z ulubioną myszką wszystkich dzieci — przyjazną Myszką Minnie — ma stonowane i spokojne kolory. Ruchome, wiszące elementy z miękkiego filcu w kształcie słońca i chmur odbijają światło i rozbawiają dziecko. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Disney Oprawa wisząca

Minnie Mouse, biały 717533116 Znajdź podobne produkty

Włącz wyobraźnię

 • Dla dzieci

  Dla dzieci

  Ta opracowana przez firmy Philips i Disney lampa do pokoju dziecka pozwoli stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły robić to, co lubią najbardziej, czyli bawić się i rozwijać swoją kreatywność! Miejsce, w którym dzieci mogą się uczyć, bawić i spać w towarzystwie ulubionych bohaterów filmów Disneya. Produkt został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie dzieci.

 • Idealna do oświetlenia ogólnego

  Idealna do oświetlenia ogólnego

  Ta opracowana przez firmy Philips i Disney lampa do pokoju dziecka stanowi doskonały element dekoracyjny, który tworzy krąg światła. Zapewnia idealne oświetlenie podczas codziennych czynności wykonywanych przez dziecko.

 • Regulacja wysokości podczas instalacji

  Oprawa jest wyposażona w długie przewody, co zapewnia większą elastyczność podczas instalacji. Wybierz odpowiednią wysokość w zależności od potrzeb.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu