1
Wybierz lampę

Disney

Disney

Lampka nocna z czujnikiem

  Disney

  Lampka nocna z czujnikiem

  Włącz wyobraźnię

  Ta opracowana przez firmy Philips i Disney lampka nocna z Jake'iem zapewnia poczucie bezpieczeństwa w nocy dzięki ładnemu obrazkowi ulubionego bohatera dziecka. Po wykryciu ruchu czujnik włącza delikatne światło. Dzięki zasilaniu bateryjnemu lampkę można umieścić w dowolnym miejscu. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Disney Lampka nocna z czujnikiem

Jake, niebieski, LED 717650516 Znajdź podobne produkty

Włącz wyobraźnię

 • Dla dzieci

  Dla dzieci

  Ta opracowana przez firmy Philips i Disney lampa do pokoju dziecka pozwoli stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły robić to, co lubią najbardziej, czyli bawić się i rozwijać swoją kreatywność! Miejsce, w którym dzieci mogą się uczyć, bawić i spać w towarzystwie ulubionych bohaterów filmów Disneya. Produkt został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie dzieci.

 • Oświetlenie LED wysokiej jakości

  Oświetlenie LED wysokiej jakości

  Technologia LED zastosowana w tej lampie to wyjątkowe rozwiązanie opracowane przez firmę Philips. Natychmiast się włącza, pozwala na uzyskanie optymalnej wydajności oświetlenia oraz podkreśla i ożywia kolory w pokoju dziecka.

 • Ciepłe, białe światło

  Ciepłe, białe światło

  Światło może mieć różne temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Lampy o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, bardziej przytulne światło, natomiast lampy o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Ta lampa rzuca ciepłe, białe światło zapewniające przytulny nastrój.

 • Zasilanie bateryjne — 2 x AAA (baterie niedołączone do zestawu)

  Zasilanie bateryjne — 2 x AAA (baterie niedołączone do zestawu)

  Ta lampa jest zasilana 2 bateriami AAA. Odpowiednie są wszystkie baterie w tym rozmiarze, jednak nie należy używać jednocześnie różnych typów baterii. Baterie nie są dołączone do zestawu.

 • Czujnik ruchu i światła dziennego

  Czujnik ruchu i światła dziennego

  Wbudowany czujnik ruchu zapewnia dziecku poczucie bezpieczeństwa w nocy. Światło włącza się automatycznie, gdy czujnik wykryje ruch.

 • Zapewnia dziecku poczucie bezpieczeństwa w nocy

  Ta opracowana przez firmy Philips i Disney lampa do pokoju dziecka to doskonała lampka nocna zapewniająca dzieciom poczucie bezpieczeństwa w nocy. Wbudowany czujnik ruchu i światła dziennego ułatwia dziecku włączenie oświetlenia przez poruszenie się lub przejście obok niego. Po ustawieniu przy łóżku dziecka lampka będzie doskonałym oświetleniem orientacyjnym.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu