1
Wybierz lampę

Akcesoria

  Akcesoria

  Światło zawsze w zasięgu ręki

  Dodatkowe światło w dowolnym miejscu i czasie. Ułatwiające orientację oświetlenie firmy Philips jest zasilane bateryjnie, ma niewielkie wymiary i łatwo je dopasować do otoczenia. Można z niego korzystać w każdym miejscu w domu. Świecące ciepłym białym światłem źródła LED są wydajne energetycznie i trwałe. Są również wyposażone w funkcję automatycznego wyłączania. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Światło zawsze w zasięgu ręki

Wygodne, przenośne oświetlenie do użytku w domu

 • Oświetlenie LED wysokiej jakości

  Oświetlenie LED wysokiej jakości

  Technologia LED zastosowana w tej lampie firmy Philips to wyjątkowe rozwiązanie opracowane przez firmę Philips. Natychmiast się włącza, pozwala na uzyskanie optymalnej wydajności oświetlenia oraz podkreśla i ożywia kolory w Twoim domu.

 • Przycisk włączania / wyłączania na lampie

  Przycisk włączania / wyłączania na lampie

  Dyskretnie umieszczony na lampie przycisk umożliwia łatwe włączanie i wyłączanie światła.

 • Mała waga i możliwość przenoszenia zapewniają pełną elastyczność

  Ta przenośna lampa jest zasilana bateriami i lekka — można z niej korzystać w dowolnym miejscu w domu. Możesz oświetlić trudno dostępne miejsca, takie jak ciemne zakamarki, klatki schodowe czy przejścia, lub wzmocnić oświetlenie ogólne emitowane z góry. Ponadto produkt świetnie sprawdza się jako lampka do czytania bądź lampka nocna, zachwycając stylowym wzornictwem, które wzbogaci każde wnętrze.

 • Pełna elastyczność bez przewodów i gniazda zasilania

  Zasilanie bateriami oznacza, że nie trzeba korzystać z przewodów, które psują wygląd wnętrza i o które można się potknąć. A skoro niepotrzebne jest gniazdo zasilania, lampę można ustawić w dowolnym miejscu wymagającym oświetlenia. To oznacza wygodne korzystanie od razu po wyjęciu z opakowania.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu