1
Osobiste, bezprzewodowe oświetlenie hue

Zestaw startowy LightStrip

    Zestaw startowy LightStrip

    Pomaluj swój świat światłem

    Zestaw startowy Philips hue LightStrip pozwoli stworzyć idealny nastrój w domu za pośrednictwem urządzeń przenośnych. Nadaj głębi walorom architektonicznym lub poszczególnym przedmiotom. Możesz modelować światło w zależności od potrzeb.

    Niestety ten produkt nie jest już dostępny

  • Pomaluj swój świat światłem

    Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Pomaluj swój świat światłem

  • Sterowanie za pośrednictwem urządzeń przenośnych z systemem iOS i Android

    Sterowanie za pośrednictwem urządzeń przenośnych z systemem iOS i Android

    Mostek Philips hue umożliwia bezprzewodowe sterowanie oświetleniem z dowolnego miejsca w domu. Bez względu na to, czy znajdujesz się w salonie, przy stole w jadalni, czy w sypialni, urządzenie przenośne może sterować dowolną lampą podłączoną do mostka.

  • Zawsze na czasie

    Zawsze na czasie

    System Philips Hue jest oparty na ZigBee — wydajnej energetycznie, bezpiecznej i niezawodnej technologii umożliwiającej sterowanie oświetleniem. System jest nieustannie wzbogacany o nowe funkcje i ulepszenia. Aktualizacje oprogramowania oraz oprogramowania sprzętowego są przeprowadzane bezprzewodowo w produkcie Hue — bezpośrednio i bez problemu.

  • Podłącz do 50 żarówek i lamp hue

    Podłącz do 50 żarówek i lamp hue

    Można podłączyć do 50 żarówek lub lamp do mostka Philips hue. Wystarczy zacząć od jednego z dostępnych zestawów startowych i dodawać kolejne produkty Philips hue. Później można sterować oświetleniem jednym ruchem palca dzięki intuicyjnej aplikacji Philips hue do urządzeń przenośnych z systemem iOS i Android.

  • Skonfiguruj ustawienia oświetlenia na podstawie ulubionego zdjęcia

    Skonfiguruj ustawienia oświetlenia na podstawie ulubionego zdjęcia

    Użyj ulubionego zdjęcia do stworzenia idealnych różnokolorowych efektów na specjalne okazje. Przenieś się w czasie i ponownie przeżyj ulubione chwile, ładując swoje zdjęcie i odpowiednio dostosowując oświetlenie. Do każdego ustawienia można dodać 50 źródeł światła, a następnie jednym dotknięciem palca to ustawienie aktywować.

  • Użyj oświetlenia jako pomocy w codziennym zasypianiu i wstawaniu

    Użyj oświetlenia jako pomocy w codziennym zasypianiu i wstawaniu

    Funkcja wyłącznika czasowego umożliwia określenie czasu włączenia produktu Philips Hue, tak aby oświetlenie było włączone, gdy wracasz wieczorem do domu. Funkcja ta pozwala również na stopniową zmianę oświetlenia wraz z upływem czasu. Można jej użyć, aby zmienić produkt Philips Hue w lampę służącą do naturalnego budzenia. Wystarczy włączyć opcję stopniowej zmiany intensywności jasności, aby obudzić się w sposób łagodny i delikatny, a nie wyrywać się nagle ze snu przy sygnale zwykłego budzika. Można też ustawić wyłącznik czasowy, aby wieczorem stopniowo wyłączał oświetlenie, co pomaga w naturalnym zasypianiu.

  • Podziwiaj dynamiczne efekty świetlne dopasowane do danej okazji

    Podziwiaj dynamiczne efekty świetlne dopasowane do danej okazji

    Ekosystem Hue jest w pełni otwarty dla projektantów oświetlenia. W tej społeczności opracowywanych jest coraz więcej zastosowań dla systemu Hue, czego efektem są twórcze i dynamiczne projekty oświetleniowe otwierające możliwości synchronizacji oświetlenia z ulubioną muzyką, np. podczas imprezy.

  • Ustaw oświetlenie, aby włączało się i wyłączało, gdy znajdujesz się poza domem

    Ustaw oświetlenie, aby włączało się i wyłączało, gdy znajdujesz się poza domem

    Można stworzyć wrażenie, że ktoś jest w domu nawet wtedy, gdy dom jest pusty. Ustaw zaprogramowane alarmy lub skorzystaj z wyłącznika czasowego, aby włączać i wyłączać oświetlenie o stałych lub losowych godzinach. Dzięki dostępowi przez Internet możesz sterować oświetleniem w domu bezpośrednio za pomocą aplikacji w urządzeniu przenośnym. Włącz rozwiązanie typu geofencing w aplikacji, a oświetlenie będzie się automatycznie włączało i wyłączało przy wchodzeniu lub wychodzeniu. To wygodne rozwiązanie zapewnia spokój bez względu na to, gdzie jesteś.

  • Pełna swoboda w zakresie instalacji

    Pełna swoboda w zakresie instalacji

    Wyginaj, kształtuj i mocuj taśmę Friends of Hue LightStrip, aby zaakcentować meble i stworzyć całkowicie nowe efekty świetlne. Dzięki zintegrowanemu paskowi samoprzylepnemu lampę Friends of Hue LightStrip można zainstalować w dowolnym miejscu i na każdym meblu.

  • Łatwe skracanie zapewnia maksymalną swobodę

    Łatwe skracanie zapewnia maksymalną swobodę

    Philips Hue LightStrips umożliwia całkowitą swobodę w projektowaniu oświetlenia domowego. Dzięki oznaczeniom miejsc możliwych cięć te elastyczne 2-metrowe paski łatwo można zmodyfikować według własnego pomysłu.

  • Zmiana nastroju dzięki kolorowemu światłu

    Zmiana nastroju dzięki kolorowemu światłu

    Dostępność 16 milionów kolorów gwarantuje możliwość dobrania odcienia pasującego do konkretnej sytuacji. Wprowadź świetlne akcenty do swojego domu — oświetl przestrzeń odrobiną koloru lub rzuć na ściany niesamowite cienie.

  • Odpowiednia ilość światła

    Odpowiednia ilość światła

    Zainstaluj oświetlenie Philips Friends of Hue LightStrip dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. Zaakcentuj ulubione miejsce światłem o mocy 120 lumenów. Zmniejsz intensywność i zastosuj miękkie światło, aby stworzyć łagodny efekt świetlny w całym pomieszczeniu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu