Disney

Disney

Lampa biurkowa

  Disney

  Lampa biurkowa

  Imaginative Lighting

  Lampki StoryLight pomagają tchnąć życie w ulubione opowieści Disneya! Lampki te współpracują z aplikacją Disney Storytime, dzięki czemu po przewróceniu strony e-booka światło zmienia kolor, aby dopasować się do treści opowieści. Oświetlenie StoryLight doskonale współpracuje z Philips hue. Zobacz wszystkie korzyści

 • Imaginative Lighting

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Disney Lampa biurkowa

Zestaw startowy StoryLight, czarny, LED 719945516 Znajdź podobne produkty

Imaginative Lighting

 • Pomaluj swój świat światłem i ożyw opowieści Disneya

  Pomaluj swój świat światłem i ożyw opowieści Disneya

  Lampka StoryLight pomaga tchnąć życie w ulubione opowieści Disneya! Lampka ta współpracuje z aplikacją Disney Storytime, dzięki czemu po przewróceniu strony e-booka na smartfonie lub tablecie światło zmienia kolor, aby dopasować się do treści opowieści.

 • Współpracuje z aplikacją Disney Storytime

  Współpracuje z aplikacją Disney Storytime

  Lampka StoryLight współpracuje z aplikacją Disney Storytime — największą kolekcją bajek Disneya zebraną w jednej aplikacji. Wraz z aplikacją otrzymasz 3 piękne opowieści: Toy Story: Starry Night, Rapunzel’s Story i Monsters, Inc: Always time for a laugh. Już wewnątrz aplikacji możesz dokupować kolejne e-booki, łącznie aż do 40 pozycji.

 • Lampka StoryLight i aplikacja dostępne w sklepach Apple i App Store

  Lampka StoryLight i aplikacja dostępne w sklepach Apple i App Store

  Lampkę StoryLight można kupić w sklepie Apple, a aplikację Disney Storytime pobrać ze sklepu App Store. Na razie aplikacja jest dostępna tylko w języku angielskim.

 • Zgodna z Philips hue i innymi aplikacjami do regulowania odcieni

  Zgodna z Philips hue i innymi aplikacjami do regulowania odcieni

  Lampka StoryLight płynnie integruje się z systemami Philips hue i Friends of hue. Gdy pobierzesz aplikację, prosty dotykowy interfejs umożliwi wybór spośród 16 milionów kolorów oraz wykonywanie wielu innych czynności. Za pomocą kolorowego światła stworzysz w domu dokładnie taki nastrój, jakiego oczekujesz. Lampka StoryLight to początek przygody!

 • Dobierz kolor światła najlepszy na daną stronę

  Czytając swoje ulubione opowieści Disneya, możesz na bieżąco dopasowywać kolor światła do treści. Za pomocą selektora dobierzesz kolor, który najlepiej odpowiada Twojemu nastrojowi i wspaniale ożywi wyobraźnię!

 • Połączenie bezprzewodowe za pomocą łatwego do skonfigurowania mostka

  Wystarczy kilka prostych kroków, aby rozpocząć korzystanie z lampki StoryLight. Połącz mostek z routerem Wi-Fi, pobierz aplikację na urządzenie przenośne i wykonaj instrukcje wyświetlane na ekranie.

 • Skonfiguruj ustawienia oświetlenia na podstawie ulubionych zdjęć

  Z pomocą aplikacji hue można tworzyć i regulować indywidualne schematy i preferencje oświetleniowe w lampce StoryLight. Czy wiesz, że schemat oświetlenia może się opierać nawet na kolorach Twoich ulubionych zdjęć?

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też