1
Disney

Disney

Disney

Lampa biurkowa

  Disney

  Lampa biurkowa

  Imaginative Lighting

  Lampki StoryLight pomagają tchnąć życie w ulubione opowieści Disneya! Lampki te współpracują z aplikacją Disney Storytime, dzięki czemu po przewróceniu strony e-booka światło zmienia kolor, aby dopasować się do treści opowieści. Oświetlenie StoryLight doskonale współpracuje z Philips hue. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Imaginative Lighting

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Disney Lampa biurkowa

StoryLight, czarna, LED 719975516 Znajdź podobne produkty

Imaginative Lighting

 • Pomaluj swój świat światłem i ożyw opowieści Disneya

  Pomaluj swój świat światłem i ożyw opowieści Disneya

  Lampka StoryLight pomaga tchnąć życie w ulubione opowieści Disneya! Lampka ta współpracuje z aplikacją Disney Storytime, dzięki czemu po przewróceniu strony e-booka na smartfonie lub tablecie światło zmienia kolor, aby dopasować się do treści opowieści.

 • Współpracuje z aplikacją Disney Storytime

  Współpracuje z aplikacją Disney Storytime

  Lampka StoryLight współpracuje z aplikacją Disney Storytime — największą kolekcją bajek Disneya zebraną w jednej aplikacji. Wraz z aplikacją otrzymasz 3 piękne opowieści: Toy Story: Starry Night, Rapunzel’s Story i Monsters, Inc: Always time for a laugh. Już wewnątrz aplikacji możesz dokupować kolejne e-booki, łącznie aż do 40 pozycji.

 • Lampka StoryLight i aplikacja dostępne w sklepach Apple i App Store

  Lampka StoryLight i aplikacja dostępne w sklepach Apple i App Store

  Lampkę StoryLight można kupić w sklepie Apple, a aplikację Disney Storytime pobrać ze sklepu App Store. Na razie aplikacja jest dostępna tylko w języku angielskim.

 • Zgodna z Philips hue i innymi aplikacjami do regulowania odcieni

  Zgodna z Philips hue i innymi aplikacjami do regulowania odcieni

  Lampka StoryLight płynnie integruje się z systemami Philips hue i Friends of hue. Gdy pobierzesz aplikację, prosty dotykowy interfejs umożliwi wybór spośród 16 milionów kolorów oraz wykonywanie wielu innych czynności. Za pomocą kolorowego światła stworzysz w domu dokładnie taki nastrój, jakiego oczekujesz. Lampka StoryLight to początek przygody!

 • Dobierz kolor światła najlepszy na daną stronę

  Czytając swoje ulubione opowieści Disneya, możesz na bieżąco dopasowywać kolor światła do treści. Za pomocą selektora dobierzesz kolor, który najlepiej odpowiada Twojemu nastrojowi i wspaniale ożywi wyobraźnię!

 • Połączenie bezprzewodowe za pomocą mostka hue

  Wystarczy kilka prostych kroków, aby rozpocząć korzystanie z lampki StoryLight. Pobierz aplikację, odszukaj mostek i wykonaj instrukcje wyświetlane na ekranie.

 • Skonfiguruj ustawienia oświetlenia na podstawie ulubionych zdjęć

  Z pomocą aplikacji hue można tworzyć i regulować indywidualne schematy i preferencje oświetleniowe w lampce StoryLight. Czy wiesz, że schemat oświetlenia może się opierać nawet na kolorach Twoich ulubionych zdjęć?

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu