1
Wybierz źródło światła

EcoAmbiance

Świetlówka energooszczędna

  EcoAmbiance

  Świetlówka energooszczędna

  Wyszukany kształt

  Ta lampa to dobry wybór, gdy poszukujesz podstawowego, energooszczędnego źródła światła w ładnej oprawie. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

EcoAmbiance Świetlówka energooszczędna

14 W (62 W), Zwykły trzonek, Ciepłe, białe światło 871016321563110 Znajdź podobne produkty

Wyszukany kształt

Ładny kształt za dobrą cenę

 • Nawet 77% oszczędności energii

  Zaoszczędź nawet 77% energii w stosunku do standardowych żarówek. Zakup zwróci się po upływie roku i pozwoli oszczędzać pieniądze. Zmniejsz swój rachunek za prąd i zacznij oszczędzać już teraz.

 • Wysoka trwałość do 8 lat

  Nowoczesne technologie zapewniają wyższą trwałość niż w przypadku standardowych żarówek. 8-letnia trwałość świetlówki odpowiada wykorzystaniu 8 standardowych żarówek. Dzięki temu można uzyskać dodatkowe oszczędności i nie wymieniać źródła światła przez wiele lat. Szacunkowa trwałość została obliczona przy założeniu czasu świecenia średnio przez 2,7 godziny dziennie, co odpowiada 1000 godzin w ciągu roku. Średni czas świecenia może się zmieniać z porami roku (ciemna zima i jasne lato), przy zmianie warunków pogodowych (słoneczne lub deszczowe, ciemne dni) oraz w zależności od rodzaju pomieszczenia (krótkie okresy włączenia w toalecie bądź długie w salonie).

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu