1
Wybierz źródło światła

Reflector

Reflektor energooszczędny

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8710163216713/8710163216713_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Reflector

  Reflektor energooszczędny

  Energooszczędna technologia w żarówce kierunkowej

  Ta energooszczędna świetlówka Philips umożliwia obniżenie rachunków za prąd. Dzięki większej trwałości to oświetlenie punktowe o niskim poborze mocy jest doskonałym, trwałym zamiennikiem dla żarówki halogenowej lub standardowej. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Reflector Reflektor energooszczędny

18 W (120 W), E27, Ciepłe, białe światło, Bez możliwości przyciemniania 8710163216713 Znajdź podobne produkty

Energooszczędna technologia w żarówce kierunkowej

Wysokiej jakości światło

 • Do 80% zaoszczędzonej energii

  Do 80% zaoszczędzonej energii

  Ta żarówka zużywa nawet o 80% mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu pozwala zmniejszyć rachunki za prąd oraz przyczynić się do ochrony środowiska.

 • Wysoka trwałość — nawet 8 lat

  Wysoka trwałość — nawet 8 lat

  Żarówki energooszczędne firmy Philips są projektowane z myślą o trwałości. Dzięki ich żywotności wynoszącej nawet 8 lat można uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą żarówek, a jednocześnie rok w rok oszczędzać energię.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu