1
Wybierz źródło światła

Downlighter

Punktowa świetlówka energooszczędna

  Downlighter

  Punktowa świetlówka energooszczędna

  Energooszczędność w małej formie

  Źródła światła typu downlighter firmy Philips umożliwiają obniżenie rachunków za prąd. Używane w lampach kierunkowych trwałe źródła światła firmy Philips naprawdę zapewniają energooszczędność. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Downlighter Punktowa świetlówka energooszczędna

20 W, Zwykły trzonek, Zimne światło dzienne 871016321671310 Znajdź podobne produkty

Energooszczędność w małej formie

Oszczędź pieniądze na wszystkich lampach kierunkowych

 • Nawet 80% oszczędność energii

  Nawet 80% oszczędność energii

  Zaoszczędź nawet 80% energii w stosunku do standardowych żarówek. Zakup zwróci się po upływie roku i pozwoli oszczędzać pieniądze. Zmniejsz swój rachunek za prąd i zacznij oszczędzać już teraz.

 • Wymień swoją żarówkę

  Dokonanie zmiany jest łatwe. Wymień swoją żarówkę i ciesz się wszystkimi korzyściami, jakie oferują nowoczesne technologie.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu