1
Wybierz źródło światła

Circular

Okrągła świetlówka energooszczędna

  Circular

  Okrągła świetlówka energooszczędna

  Naprawdę wydajna

  Okrągłe świetlówki energooszczędne mają specjalny kształt do specjalnych zastosowań. Te źródła światła firmy Philips są niewysokie i pasują do trudno dostępnych miejsc. Zapewniają dodatkowe światło przy oszczędności energii wynoszącej 80%. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Circular Okrągła świetlówka energooszczędna

25 W, Zwykły trzonek, Ciepłe, białe światło 871150031527410 Znajdź podobne produkty

Naprawdę wydajna

Dużo światła z płytkich kloszy

 • Wąski kształt, idealny do trudno dostępnych miejsc

  Specjalne oprawy wymagają specjalnych żarówek. Ten produkt został stworzony z myślą o płytkich oprawach, w przypadku których dostępna jest jedynie niewielka przestrzeń.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu