1
Wybierz źródło światła

Circular

Okrągła świetlówka energooszczędna

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8711500317056/8711500317056_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Circular

  Okrągła świetlówka energooszczędna

  Naprawdę wydajna okrągła żarówka

  Okrągłe świetlówki energooszczędne Philips mają specjalny kształt, odpowiedni do specjalnych zastosowań. Są niewysokie i pasują do trudno dostępnych miejsc. Zapewniają dodatkowe światło przy oszczędności kosztów i energii wynoszącej 80%. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Circular Okrągła świetlówka energooszczędna

24 W (118 W), Trzonek E27, Zimne światło dzienne 8711500317056 Znajdź podobne produkty

Naprawdę wydajna okrągła żarówka

Doskonałe rozproszenie światła

 • Nawet 80% oszczędność energii

  Nawet 80% oszczędność energii

  Ta żarówka zużywa nawet o 80% mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu pozwala zmniejszyć rachunki za prąd oraz przyczynić się do ochrony środowiska.

 • Wysoka trwałość — nawet 6 lat

  Wysoka trwałość — nawet 6 lat

  Żarówki energooszczędne firmy Philips są projektowane z myślą o trwałości. Dzięki ich żywotności wynoszącej nawet 6 lat można uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą żarówek, a jednocześnie rok w rok oszczędzać energię.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu