1
Wybierz źródło światła

Economy

Rurkowa świetlówka energooszczędna

  Economy

  Rurkowa świetlówka energooszczędna

  Naprawdę wydajna

  To energooszczędne źródło światła firmy Philips to dobre rozwiązanie, gdy nie dysponujesz wysokim budżetem. Dobra jakość za niewygórowaną cenę. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Economy Rurkowa świetlówka energooszczędna

11 W (50 W), Zwykły trzonek, Ciepłe, białe światło 871150046922910 Znajdź podobne produkty

Naprawdę wydajna

Świetlówka energooszczędna o dobrej jakości i atrakcyjnej cenie

 • Oszczędzaj 78% energii od momentu włączenia światła

  Ta świetlówka pozwala zaoszczędzić 78% energii w porównaniu ze zwykłymi żarówkami. Koszt jej zakupu szybko się zwróci, a opłaty za energię będą niższe. Już teraz obniż swoje rachunki za prąd i zacznij oszczędzać, wystarczy włączyć nową świetlówkę.

 • 6-letni okres trwałości zapewnia oszczędności każdego roku

  Lampy energooszczędne zapewniają wyższą trwałość niż w przypadku standardowych żarówek. 6-letni okres eksploatacji świetlówki odpowiada wykorzystaniu 6 standardowych żarówek. Dzięki temu można uzyskać dodatkowe oszczędności i wydłużenie okresu eksploatacji lampy o wiele lat. Szacunkowa trwałość została obliczona przy założeniu czasu włączenia przeciętnie 2,7 godziny dziennie, co odpowiada 1,000 godzin w ciągu roku. Ta wartość średnia może się zmieniać z porami roku (ciemna zima i jasne lato), przy zmianie warunków pogodowych (słoneczne lub deszczowe, ciemne dni) oraz w zależności od rodzaju pomieszczenia (krótkie okresy włączenia w toalecie bądź długie w salonie).

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu