1
Wybierz źródło światła

Genie

Rurkowa świetlówka energooszczędna

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8711500801067/8711500801067_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Genie

  Rurkowa świetlówka energooszczędna

  Małe wymiary, duża moc, piękne światło

  Koszt zakupu tej rurkowej świetlówki energooszczędnej zwróci Ci się już w pierwszym roku jej używania, a w kolejnych latach spadną Twoje rachunki za prąd. Jest tak mała, że pasuje do większości opraw i zapewnia chłodne, jasne światło w każdym miejscu w domu. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Genie Rurkowa świetlówka energooszczędna

11 W (50 W), E27, Zimne światło dzienne, Bez możliwości przyciemniania 8711500801067 Znajdź podobne produkty

Małe wymiary, duża moc, piękne światło

Jasne światło wysokiej jakości w kompaktowej formie

 • Jasne światło i niewielkie gabaryty

  Jasne światło i niewielkie gabaryty

  Ta żarówka energooszczędna firmy Philips jest tak mała, że zmieści się w każdej oprawie w domu, wszędzie tam, gdzie potrzeba bardzo jasnego źródła światła. Doskonale nadaje się do wąskich opraw.

 • Do 80% zaoszczędzonej energii

  Do 80% zaoszczędzonej energii

  Ta żarówka zużywa nawet o 80% mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu pozwala zmniejszyć rachunki za prąd oraz przyczynić się do ochrony środowiska.

 • Wysoka trwałość — nawet 10 lat

  Wysoka trwałość — nawet 10 lat

  Żarówki energooszczędne firmy Philips są projektowane z myślą o trwałości. Dzięki ich żywotności wynoszącej nawet 10 lat można uniknąć kłopotów i kosztów związanych z częstą wymianą żarówek, a jednocześnie rok w rok oszczędzać energię.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu