1
Wybierz źródło światła

Genie

Rurkowa świetlówka energooszczędna

  Genie

  Rurkowa świetlówka energooszczędna

  Małe wymiary, duża moc, piękne światło

  Koszt zakupu świetlówki firmy Philips zwróci się już w pierwszym roku użytkowania, a w kolejnych latach pozwoli ona zmniejszyć rachunki za prąd. Jest tak mała, że pasuje do każdej oprawy w Twoim domu. Nic dziwnego, że to najlepiej sprzedające się energooszczędne źródło światła w Europie! Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Genie Rurkowa świetlówka energooszczędna

14 W, Ciepły biały, Trzonek E27 871150080120310 Znajdź podobne produkty

Małe wymiary, duża moc, piękne światło

Energooszczędne światło wysokiej jakości w kompaktowej formie

 • Do 80% oszczędności energii i pieniędzy

  Ta świetlówka pozwala zaoszczędzić do 80% energii i pieniędzy w porównaniu ze zwykłymi żarówkami. Koszt jej zakupu szybko się zwróci, a opłaty za energię będą niższe. Już teraz obniż swoje rachunki za prąd i zacznij oszczędzać.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.
 • * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu